Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

SikSilk - tvoj individuálny štýl od hlavy po päty

Siksilk je veľmi osobitou značkou z Anglicka a charakterizuje ju moderný a individuálny štýl. Mottom spoločnosti je, že interpretácia značky je na samotnom nositeľovi, nezávisí na tom, čo si myslia iní. Móda tejto značky je atletická, štylizovaná kombinácia športového oblečenia, ktorá sa stretáva s pouličným oblečením. Obrovskú inšpiráciu si značka berie od špičkových športovcov na celom svete a streetwear módy. Tieto dva štýly kombinuje zahrnutím farieb športového oblečenia, retro a čerstvých štýlov s výraznými potlačami a zemitým oblečením. SikSilk eshop sa zameriava na rôznorodé publikum. Jej cieľom je nebyť len módnou značkou, ale životným štýlom. Spoločnosť vytvára hnutie kultúry mládeže, ktorá je aktívna, športuje, je tvorivá a svojím oblečením vyjadruje svoj životný postoj.

SikSilk eshop - osobité modely aj modeli!

Osobitý štýl prezentuje značka aj prostredníctvom svojich modeliek a modelov - sú nimi výrazné typy - ľudia všetkých farieb pleti, so svojskými účesmi, tetovaniami, podstatný je ich zjavný kontakt so športom a urban prostredím. Značka má výrazné aj svoje vlastné logo, ako vystrihnuté z katalógu tetovaní, a tento elegantný emblém je výrazný aj na každom kúsku ich oblečenia. SikSIlk móda má niekoľko svojich kolekcií a niektoré vytvára v spolupráci s významnými menami. V SikSilk eshope na ABOUT YOU tak môžeš nájsť kúsky z kolekcie inšpirovanej brazílskym futbalistom Dani Alvesom a tiež kolekcie v spojení so svetoznámym gamerom a youtuberom vystupujúcim pod menom Faze Apex. Každý výrobok od tejto značky je vyrobený z kvalitných a jemných materiálov a to spolu s prepracovanými strihmi ti zaručí neskutočne príjemné nosenie.

SikSilk online pre všetkých duchom mladých a aktívnych

U tejto značky nájdeš široký výber oblečenia na všetky ročné obdobia. A to v pánskej, dámskej a aj junior sekcii. Do ulíc svojho mesta, do skateparku, na športovisko či na večernú párty sa môžeš vybrať v ich štýlových street teniskách, vždy doplnených o SikSilk elegantné logo ako šperk navyše. Zo širokého výberu si vyberieš tie správne kúsky - od športových teplákových kompletov, cez tričká, mikiny rôznych strihov, denim riflí, až po prechodné či zimné bundy. Bez obáv, určite nájdeš svoju veľkosť, od extra small po extra large. Pod toto oblečenie si na seba samozrejme obleč kvalitnú a praktickú spodnú bielizeň z našej SikSilk online ponuky. Ak chceš byť výnimočný a cítiť sa pritom absolútne v pohode a cool, tak si u ABOUT YOU na tej správnej adrese!