Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Reebok Classics326

Reebok classics – globálny fenomén, ktorého korene siahajú do 19. storočia

Reebok asi nikomu nemusíme bližšie predstavovať. Hoci je to v dnešnej dobe vyslovene americká značka, pochádza z Veľkej Británie, kde bola založená v roku 1895. Jej zakladateľ Joseph William Foster, ktorý bol sám športovým nadšencom, navrhol jedny z prvých športových tretier a neskôr založil spoločnosť J.W. Foster and Sons, ktorá je predchodcom dnešnej značky Reebok. Tá dostala svoje meno až v 60. rokoch. Reebok classics teda vo svete športovej módy nie je žiadnym nováčikom. Málokto však možno vie, že brand je od roku 2006 súčasťou značky Adidas. O kvalite značky Reebok svedčí aj to, že je oficiálnym dodávateľom obuvi pre NFL, NBA a Major League Baseball. Aj keď sa Reebok classics eshop zameriava primárne na ženy, ponúka módu aj pre mužov a deti.

Reebok classics – oblečenie a obuv na šport aj na každodenné nosenie

Tenisky z kolekcie značky sú po celom svete obľúbené nielen vďaka nadčasovému dizajnu, ale aj pohodlnému a ležérnemu štýlu. Ikonický model bielych tenisiek Reebok classics Leather sa dodnes teší veľkej obľube a považuje sa za svetový bestseller. Všetky tenisky sú vyrobené z tých najkvalitnejších a najodolnejších materiálov, ktoré im zaručujú dlhú životnosť. Lesklé prvky, farebné kombinácie, jednoduché tenisky s ikonickým logom, zvýšené podrážky. Zo širokej škály štýlov Reebok Classics online výberu si určite budeš vedieť vybrať. Na ABOUT YOU sa však môžeš presvedčiť aj o tom, že kolekcia značky ani zďaleka nie je iba o športovej obuvi. V ponuke nájdeš aj bundy, tričká a mikiny, ktorých nadčasový dizajn a kvalita ťa zaručene presvedčia. Pohodlné oblečenie a obuv z portfólia tejto značky ti zaručia, že sa v nich budeš cítiť super za každých okolností, či už vyznávaš aktívny životný štýl alebo hľadáš ležérne tepláky a mikinu na voľný čas.

Reebok classics eshop – skvelý výber klasických aj retro štýlov

Farebnej palete značky bezpochyby dominujú pastelové farby a minimalizmus. Poznávacím znamením značky je nadčasový športový vzhľad s retro nádychom. Reebok classics eshop prináša oblečenie vhodné na rôzne športy, od behu po kolektívne športy. Kombinácia high-tech materiálov a trendy dizajnu splní potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Label sa v súčasnosti veľmi aktívne angažuje aj vo svete populárnych funkčných tréningov CrossFit. Kombinácia moderného dizajnu s funkčnými prvkami ti teda zaručí pohodlie aj pri náročných fitness aktivitách. Či už sa do Reebok classics oblečieš od hlavy po päty, alebo svoj šatník doplníš šiltovkov, taškou alebo jedným párom ikonických topánok z jej dielne, zaručene netrafíš vedľa.