Prejsť na hlavný obsah

Adidas Climacool

Adidas Climacool – optimálna regulácia tvojej telesnej teploty

Adidas Climacool, revolučná technológia od značky Adidas, sa vyznačuje mimoriadnou priedušnosťou použitých materiálov. Tieto tkaniny navyše veľmi rýchlo schnú a pri nosení vždy príjemne chladia, a to aj pri obzvlášť namáhavých športových činnostiach. Napríklad pri bežeckom tričku Adidas táto funkčná technológia zaisťuje, že pot, ktorý sa pri športe prirodzene tvorí na pokožke, je absorbovaný a odvádzaný smerom von, kde sa rýchlo odparuje. To zaručuje chladivý efekt a istotu, že sa tričko nikdy neprilepí na tvoje telo – dokonalé pri vysokých teplotách a športe vonku! Navyše, takmer všetky výrobky pýšiace sa prívlastkom Climacool majú integrovanú ochranu proti UV žiareniu s SPF 50+. To znamená, že Adidas Clomacool ťa chráni aj pred ultrafialovým žiarením, a to najmä vtedy, keď trénuješ na ostrom slnku.

Efektívne vyváženie vonkajšej teploty vďaka špičkovej technológii – Adidas Climacool

Je dokonale prispôsobené tvojim individuálnym požiadavkám a ponúka ti dokonalý komfort pri nosení – to je športové oblečenie Adidas Climacool. Vďaka tejto technológii sa v bežeckých nohaviciach od Adidas nespotíš. Vyber si svoj obľúbený variant – v trojštvrťovej dĺžke alebo v strihu po členky? Tvarované časti na kolenách podporujú tvoj prirodzený pohyb a mimoriadne široký pás zabezpečuje optimálny fit. Reflexné detaily ti zase počas behu zaručia dobrú viditeľnosť, a to aj v rozptýlenom svetle či dokonca v tme. Okrem tričiek a nohavíc je to najmä športová spodná bielizeň, ktorá najviac ťaží z technológie Adidas Climacool. Pod perfektne sediacou športovou podprsenkou s vysokou oporou sa nehromadí žiaden pot napriek priamemu kontaktu s pokožkou. Ponožky s kompresnými vlastnosťami zase udržia tvoje svaly pružné a zaručujú regeneráciu pri behu. Vďaka high-tech materiálu sa už nikdy viac nebudeš musieť obávať pľuzgierov na nohách! Mnoho modelov má tiež sieťové vložky, ktoré poskytujú dodatočný prívod vzduchu. Ponožky Climacool od spoločnosti Adidas sú čiastočne vyrobené z recyklovaného plastového odpadu z morí a oceánov, napríklad zo starých rybárskych sietí. Značka Adidas sa totiž zaviazala k udržateľnosti, a tak môžeš nosením výrobkov Climacool ísť aj ty lepším príkladom.

Dokonalé odvádzanie vlhkosti vďaka Adidas Climacool

Patentovaná technológia Climacool od spoločnosti Adidas boduje najmä u bežeckých topánok tým, že poskytuje tvojim nohám čo najlepšie vetranie. Aj počas dlhých ciest a veľkej námahe zostanú tvoje nohy vždy príjemne svieže a suché, a to vďaka dobrej priedušnosti a vynikajúcej technológii chladenia. Vlastnosti materiálu Climacool, ktoré odvádzajú vlhkosť, zabezpečujú odvetrávanie potu a odparovanie za studena, zaručia tvojim nohám príjemný pocit pri každom kroku. Tieto tenisky sú obzvlášť vhodné ako športová a voľnočasová obuv v letnom období. Kultová značka so slávnym logom s tromi pásikmi svojim chladivým športovým oblečením inšpiruje profesionálov i amatérskych športovcov po celom svete, a pomáha im dosiahnuť skutočne špičkové výkony. Výrobky so skvelým dizajnom, ktoré sa vyznačujú osvedčenými technológiami, ako napríklad Adidas Climacool, sú, samozrejme, ideálne nielen na športové aktivity – na svieži pocit sa môžeš spoľahnúť aj počas bežného dňa.

Objav ďalšie rady modelov od značky adidas