Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Adidas Nite Jogger

Adidas Nite Jogger: Nielen pre nočných bežcov

Deň sa chýli ku koncu, stres pomaly opadá, prichádza ideálny čas vyčistiť si hlavu a zrelaxovať myseľ. Je pre teba tým najlepším večerným oddychom beh? Tak potom sú bežecké tenisky Adidas Nite Jogger pre teba ako stvorené. Táto jedinečná obuv zo série Adidas Originals je špeciálne navrhnutá pre potreby a preferencie aktívnych joggerov, ktorí sa na svoj pravidelný beh vydávajú najradšej až po zotmení. To však neznamená, že ostatným nemajú čo ponúknuť. Táto ľahká športová obuv je vlastne celkom všestranná, hodí sa na všetky druhy voľnočasových aktivít a športov a navyše tiež skvelo vyzerá. Objav tenisky Adidas Nite Jogger presne pre teba v našej bohatej ponuke – ani nemusíš opustiť pohodlie svojho domova.

Adidas Nite Jogger myslia na komfort aj bezpečie

Tenisky Adidas Nite Jogger sú už na prvý pohľad skutočne výnimočné. Môže za to najmä ich jedinečná línia – na päte sú masívne a pevné, smerom k špičke sa však už výrazne zužujú a zašpicatievajú. Tento ultra-aerodynamický tvar ti môže pripomínať kultový Concord – najrýchlejšie dopravné lietadlo všetkých čias. Nie je to, samozrejme, náhoda, pretože aj v týchto teniskách ide väčšine ich majiteľov predovšetkým o mrštnosť a rýchlosť pohybu. Adidas Nite Jogger sú tenisky ako stvorené pre milovníkov behu v zhoršených svetelných podmienkach. Majú dômyselné reflexné prvky, vďaka ktorým ťa vždy bude na ceste či chodníku už z diaľky dobre vidieť. Okrem toho tieto tenisky myslia aj na tvoje maximálne pohodlie, preto majú nadštandardné odpruženie päty, prispôsobivý zvršok z priedušnej sieťoviny a ďalšie prvky, ktoré ti zvýšia pocit pohody aj pri tom najnáročnejšom pohybe.

Adidas Nite Jogger pohodlne a výhodne z ABOUT YOU

Tenisky Adidas Nite Jogger patria v bohatom portfóliu športových topánok značky Adidas k relatívnym nováčikom. Táto modelová rada oficiálne na trh dorazila až v roku 2018, obsahuje najmodernejšiu technológiu tlmenia nárazov Adidas BOOST a v dizajne kombinuje klasické prvky funkčnej športovej obuvi s futuristickými detailmi a módnymi farebnými odtieňmi. K dispozícii je v tmavých aj svetlých prevedeniach, zamilujú si ju dámy aj páni. Vďaka svojmu nadčasovému šmrncu je skvelou investíciou aj do budúcich sezón. Ak sa ti, zdá že sú práve Adidas Nite Jogger tie pravé bežecké tenisky pre teba, nemusíš teraz pre ich nákup ani vystrčiť nos zo dverí. V ABOUT YOU si pohodlne naklikáš konkrétny model, ktorý sa ti najviac páči, no a už o niekoľko dní sa z neho budeš môcť tešiť naživo. Neváhaj a vyber si tie svoje.

Objav ďalšie rady modelov od značky adidas