Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Adidas Ozweego

Adidas Ozweego: Silueta šelmy, ktorú si s ničím nepomýliš

Adidas Ozweego sú originálne a zároveň dokonale všestranné. Športová duša, mestský šmrnc a množstvo nápaditých farebných dizajnov, z ktorých si musí vybrať každý. Tieto tenisky sa stali ikonou už v 90. rokoch, kedy ich svetoznámy nemecký brand Adidas predstavil ako svoju horúcu novinku na beh. Odvtedy sa objavili na trhu už v mnohých reinkarnáciách a vylepšeniach, no svojej atletickej duši ostávajú už na prvý pohľad verné. Padli ti tiež do oka? Tak to si práve na tej najlepšej adrese. V ABOUT YOU teraz nájdeš svetové tenisky Adidas Ozweego v pestrej palete dizajnov, ktoré ulahodia každému vkusu. Dokážeš si z nich vybrať tie svoje?

Adidas Ozweego: Všetko pre ľahkosť a dynamiku

Ako si predstavuješ ideálne tenisky na beh? Väčšina milovníkov joggingu by sa asi zhodla na tom, že by mali byť v prvom rade ľahké, komfortné, dokonale odpružené a trvácne. Presne tieto kritériá zhmotňujú aj futuristicky pôsobiace tenisky Adidas Ozweego, ktoré sú doslova nabité technológiami vyladenými presne pre potreby bežcov. Jednou z ich najväčších devíz je patentované odpruženie adiPRENE. Táto vychytávka poskytuje vítanú úľavu najmä športovcom, ktorí zvyknú trpieť bolesťami piet či členkov. Má podobu akéhosi vankúšika priamo pod pätou a aktivuje sa tak s každým tvojím krokom. Ďalšou výhodou tenisiek Adidas Ozweego je použitie technológie Torsion – oblúkového komponentu z termoplastu určeného na flexibilnú oporu klenby chodidla. Umožňuje chodidlu pohybovať nezávisle prednou a zadnou časťou a dokonale sa tak pri behu prispôsobovať terénu. Výsledkom je okrem vylepšeného výkonu aj menšia únava a rýchlejšia regenerácia – ideálna kombinácia pre tých, čo sa chcú posúvať stále vpred.

Na šport aj do mesta: Adidas Ozweego bodujú bez obmedzení

Tenisky Adidas Ozweego, samozrejme, nie sú lákadlom len na športovcov. Ich originálny a neprehliadnuteľný štýl z nich robí tiež veľký hit pre trendsetterov, ktorí sa predbiehajú v hľadaní nových spôsobov ich nosenia a vhodných kombinácií. Ich masívna a zľahka asymetrická podrážka naklonená vpred ako šelma pred výpadom už na prvý pohľad púta pozornosť. K dokonalému outfitu s týmito teniskami ti už preto často stačí celkom málo – štýlové slim-fit džínsy, tričko či mikina. Hlavnou hviezdou budú s najväčšou pravdepodobnosťou aj tak práve tenisky. No a ktoré si z nich vybrať? V ABOUT YOU máme pre teba nachystaný jeden z najbohatších výberov dizajnov a prevedení Adidas Ozweego online. Biele, čierne aj farebné, dámske, pánske aj detské. Tak na čo ešte čakáš?

Objav ďalšie rady modelov od značky adidas