Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

PUMA RS X

PUMA RS X: Kultové tenisky pozdvihol futuristický redizajn

Sme uponáhľaní, hľadíme stále vpred a chceme neustále nové podnety. Prečo však nepribrzdiť a nepokúsiť sa znovuobjaviť niečo dobré, čo už tu dávno bolo? PUMA RS X je skvelým príkladom toho, ako sa to robí. Základom týchto úchvatne štýlových tenisiek je klasický športový model z 80. rokov, ktorý sa nedávno dočkal jedinečného futuristického redizajnu. Na svoje si tak prídu milovníci tradícií aj noviniek – a nepochybne sa v nich nájdeš aj ty. Objav ikonu menom PUMA RS X práve tu a práve teraz s ABOUT YOU.

PUMA RS X – tenisky s dušou šelmy

História kultu menom PUMA RS X sa začala písať v roku 1986. Prvý model z tohto inovatívneho radu, RS 100, bol považovaný za skutočne prelomový – využíval do tých čias nevídane bohaté odpruženie, ktoré z týchto tenisiek robilo jedny z najpohodlnejších topánok na trhu. Práve z tejto série vzišli aj celkom prvé smart tenisky, ktoré pomocou zabudovaného čipu dokázali zmerať bežecký výkon svojho nositeľa a vyrátať mu z neho napríklad aj spotrebu kalórií, a to všetko dobrých 30 rokov predtým, než sa podobné technológie začali požívať masovo! Ak ti práve napadlo, že dnes už tenisky len sotva majú čím ohúriť, radi ťa vyvedieme z omylu. Nové modely PUMA RS X zo silnej tradície svojich predchodcov nie len čerpajú, ale budujú na jej základoch aj niečo celkom nové: vlastný kult a ikonu medzi teniskami pre nové generácie.

Teniskám PUMA RS X vládnu svieže farby

Teraz, keď už vieš, čo sa v nich skrýva, určite ťa najviac zaujíma, ako vlastne vyzerajú. Jedným slovom? Úžasne! Ich nekompromisný štýl naozaj dokáže vyraziť dych. PUMA RS X sú však stále v prvom rade plnohodnotnými bežeckými teniskami, ktoré na svoj športový pôvod ani na okamih nezabúdajú. Sú dokonale ergonomické, bohato vystlané a odpružené a na nohách sedia ozaj ako uliate. Zároveň je to mimoriadne vkusná a trendová mestská obuv, ktorou sa môžeš pýšiť aj v neformálnej spoločnosti. Prehliadnuť ju, napokon, určite nemožno, a to najmä vďaka nápaditým farebným akcentom, ktoré sú ďalším neomylným poznávacím znakom týchto topánok. Vybrať si môžeš hneď z niekoľkých verzií vrátane bielo-žlto-fialovej, bielo-čierno-koralovej a bielo-čierno-červenej. Robustný dizajn PUMA RS X tenisiek podporuje najmä ich podrážka z vysoko trvácnej EVA peny, v ktorej sa ukrýva aj špeciálny systém tlmenia dopadov na mieru aktívnym bežcom. Zvršok týchto tenisiek je kombináciou kvalitnej kože a priedušnej sieťoviny, čo z nich robí ideálnu obuv na prechodné obdobia aj leto. Či už si k nim doladíš tepláky, džínsy alebo sukňu, s týchto topánok sa zaručene stanú aj tvoje favoritky. Dovoľ nám poslať ti ich ešte dnes!

Objav ďalšie rady modelov od značky PUMA