Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Jogger nohavice

Jogger nohavice: Všestranné, originálne, trendy!

Nosíš dookola niekoľko obľúbených párov džínsov a vravíš si, že už by to možno chcelo aj nejakú zmenu? Objav horúci hit aktuálnej sezóny – komfortné a štýlové jogger nohavice, ktoré si už obľúbili páni, ale aj dámy všetkých vekových kategórií po celom svete. Tento odev si ťa už na prvý pohľad získa svojím pohodovým ležérnym šmrncom a množstvom pútavých farieb a vzorov. Tie pravé kvality však jogger nohavice odhalia až vtedy, keď si ich oblečieš. Sú neskutočne pohodlné, dajú sa kombinovať prakticky s čímkoľvek a vždy v nich budeš vyzerať absolútne cool. Ako inak, tú najlepšiu a najpestrejšiu ponuku jogger nohavíc pre pánov aj dámy teraz nájdeš v e-shope ABOUT YOU.

Pánske joggery v desiatkach trendy prevedení

Rozmýšľaš, odkiaľ asi získali jogger nohavice svoj originálny názov? Podobnosť so slovom jogging, pravdaže, nie je náhodná – pôvodne boli tieto nohavice skutočne určené predovšetkým na cvičenie či rekreačný beh. Ich dizajn sa preto v najväčšej možnej miere prispôsoboval pohodliu a voľnosti pri pohybe. Ľahké a priedušné textílie, flexibilný pás na gumičku či šnúrkové zaväzovanie, atletický vzhľad. Tieto kvality v kombinácii s dizajnovou všestrannosťou joggerov však čoskoro upútali aj širokú verejnosť, a tak sa dnes nohavice tohto typu nosia už prakticky kamkoľvek a na akúkoľvek príležitosť. Asi najčastejšie môžeš na ulici stretnúť pánske joggery. Pripomínajú klasické chino nohavice, no prezradí ich práve nastaviteľný pás, mierne spustené pudlo a voľnejší strih. Páni tieto nohavice milujú najmä v prírodných a zemitých odtieňoch. V kurze sú však aj maskáčové vzory či prúžky či kocky. V našej ponuke nájdeš pánske joggery od desiatok obľúbených značiek vrátane Hollister, Docker, Alpha Industries či Jack & Jones.

Dámske jogger nohavice pre každý vkus

Jogger nohavice, samozrejme, zďaleka nie sú len pánskou záležitosťou. Ich pohodliu a ležérnemu šmrncu podľahli aj tisícky slečien a dám. Aj u nich sú obľúbené najmä v prírodných odtieňoch – v sivej, hnedej, čiernej či olivovej zelenej. Popularite sa však tieto nohavice stále viac tešia aj v pestrejších farbách či dokonca výstredných exotických vzoroch. V našej ponuke môžeš napríklad naraziť na štýlové joggery Desigual s kvetinovou potlačou či metalické zlaté joggery AX Paris, s ktorými sa staneš jagavou hviezdou každej párty. S čím sa tento odev vlastne má správne nosiť a kombinovať? Ak vyrážaš do spoločnosti, jogger nohavice sa skvelo hodia napríklad k členkovým čižmám alebo ihličkovým lodičkám. Výborne s nimi však vyzerajú aj vysoké tenisky. Stačí už len doladiť nejaké trendy tričko, blúzku či košeľu a vhodné športové alebo elegantné doplnky. Joggery, napokon, svojou všestrannosťou priam nabádajú k módnej kreativite – stačí sa nechať viesť svojou fantáziou. Tak ktoré budú tvoje?