Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

NIKE Mercurial

NIKE Mercurial: Revolučné kopačky s ponožkou a ľahkosťou pierka

NIKE Mercurial, to je pojem, ktorý iste nebude cudzí žiadnemu rekreačnému ani profesionálnemu futbalistovi. Tieto obľúbené kopačky patria k dlhodobo najvyhľadávanejším topánkam svojho druhu a pre ich univerzálnosť, pohodlnosť, funkčnosť, ale aj krásny dizajn ich obľubujú športovci všetkých vekových kategórií. Hľadáš si práve nové kopačky a máš chuť zainvestovať do niečoho skutočne výnimočného? NIKE Mercurial je voľba, ktorú iste neoľutuješ. Poďme sa na ne však najskôr spoločne pozrieť zblízka...

NIKE Mercurial: Dve dekády inovácií a štýlových vylepšení

Kopačky z produktovej línie NIKE Mercurial prvýkrát uzreli svetlo sveta v roku 1998. Prvý model sa volal R9 a na jeho dizajne sa podieľal slávny brazílsky futbalista Ronaldo, ktorý bol práve na špičke svojej profesionálnej kariéry. Z topánok sa stal okamžite celosvetový hit a línia si svoju povesť a popularitu udržuje až dodnes. V tejto chvíli sa môžeme tešiť už z jej 14. generácie a viacerých vedľajších variantov, ktoré myslia na každý vkus, rozpočet aj potreby. Obzvlášť vyhľadávané sú kopačky NIKE Mercurial Vapor, ktoré vynikajú až šokujúcou ľahkosťou a vzdušnosťou. Ak si túžil niekedy zažiť, aké by to asi bolo hrať futbal naboso, tieto ľahulinké kopačky k tomu majú skutočne blízko. Topánky z radu Vapor boli také populárne, že ich značka NIKE začala vyrábať dokonca aj v špeciálnej dámskej verzii pre futbalistky. Nemenej horúcim hitom je však aktuálne aj model Mercurial Academy – revolučné kopačky s ponožkou, vďaka ktorej ti topánky pri hre budú na nohách sedieť ako druhá koža. Konečne obuv, v ktorej sa môžeš do hry vložiť celý a zabudnúť na všetky drobné nepohodlia, ktoré ťa brzdia v podaní špičkového výkonu.

Kopačky NIKE Mercurial v ABOUT YOU online a za najlepšie ceny

Kopačky zo série NIKE Mercurial myslia na všetky herné povrchy. Nájdeš medzi nimi modely s klasickými tvrdými kolíkmi na trávnaté ihriská, ale aj halové modely pre tých, čo chcú kopať do lopty bez ohľadu na počasie či ročné obdobie. Ak sa ti fenomén menom Mercurial páči tak, že by si ho rád nosil aj mimo ihrisko, nájdeš u nás v tejto sekcii dokonca aj univerzálne športové tenisky NIKE Mercurial, ktoré hravo zapojíš aj do svojich každodenných outfitov. Potrpíš si na nápaditý dizajn? Topánky z tejto série ťa už na prvý pohľad zaujmú výraznými farebnými kombináciami: oranžová a zelená, žltá a tyrkysová, čierna s metalickými akcentmi à la chameleón. Vyber si kopačky, ktoré nebudú reflektovať len tvoju športovú vášeň, ale odzrkadlia aj tvoj jedinečný módny vkus a osobnosť. V ABOUT YOU si ich teraz môžeš objednať pohodlne online a za najlepšie ceny.

Objav ďalšie rady modelov od značky NIKE