Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Nike Blazer Mid 77

Nike Blazer Mid 77: Hi-top tenisky podľa tvojho vkusu

Čo vravíš na vysoké tenisky? Niektorí ľudia tvrdia, že ich môžeš len milovať, alebo nenávidieť. V ABOUT YOU v tom máme celkom jasno – ak majú vyzerať ako kultové Nike Blazer Mid 77, dá sa ich jedine zbožňovať. Vieš, že táto ikonická obuv patrí v bohatom portfóliu značky Nike Sportswear k vôbec najstarším modelom? Je to tak, táto šmrncová obuv pôvodne slúžila profesionálnym basketbalistom, a to už od roku 1972. Samozrejme, dnes si ju už môžeš spokojne dopriať aj bez štatútu športovca. Páni, ale aj dámy z celého sveta si tieto nápadité tenisky zamilovali pre ich všestrannosť a originalitu a zároveň príjemne staromódny šmrnc. V ABOUT YOU nám preto topánky zo série Nike Blazer Mid 77 taktiež nesmú chýbať.

Nike Blazer Mid 77 sú štýlové a neprehliadnuteľné

Vysoké tenisky vznikli najmä na základe praktických požiadaviek športovcov. Spevnený členok je dôležitý pre ochranu nohy hlavne pri častých výskokoch a prudkých pohyboch zo strany na stranu, a tak si tento typ obuvi automaticky zamilovali predovšetkým basketbalisti. Značka Nike Sportswear bola jednou z prvých na svete, ktorá tento špecifický typ športovej obuvi uviedla do masovej výroby a dodnes patrí k jej hrdým výrobcom. Hoci má hi-top modelov vo svojej ponuke viacero, mnohí práve ich Nike Blazer Mid 77 považujú za vrcholné dizajnérske dielo, ktoré ani po mnohých desaťročiach na trhu vôbec nestarne. To, že sa vyrábajú a predávajú dodnes, je predsa najlepším dôkazom ich kvalít a popularity, nie? Nike Blazer Mid 77 sú, skrátka, neskutočne štýlové a doslova neprehliadnuteľné. Padli ti do oka tiež? Tak to si práve na tej najlepšej adrese.

Nike Blazer Mid 77 – nestarnúci hit

Členkové tenisky Nike Blazer Mid 77 okamžite rozpoznáš podľa ich jedinečnej siluety. Rovná podrážka, úzka línia koženej vrchnej stielky a okrúhla špička zdôraznená polkruhovým gumeným chráničom patria k ich charakteristickým poznávacím znameniam. Ich farby potešia tak milovníkov klasiky, ako aj zástancov aktuálnych trendov. Nájdeš ich v čiernobielom prevedení aj s akcentmi pestrejších farebných tónov či dokonca prvkami bláznivej zvieracej potlače. Grafickou dizajnovou dominantou topánok je najmä kultové logo Nike, ktoré ponúka priestor pre kontrastné vzory a farby – práve tie jednotlivé modely od seba jasne odlišujú. V ABOUT YOU teraz nájdeš rôzne dizajny topánok Nike Blazer Mid 77 pre dámy aj pánov pekne pokope a za skvelé ceny. Tak čo, dopraješ si ich?

Objav ďalšie rady modelov od značky NIKE