Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Ulla Popken135

Ulla Popken a jej príbeh

Aj keď je dnes nemecká značka Ulla Popken známa skôr ako móda pre väčšie veľkosti, nebolo tomu vždy tak. Všetko začalo v roku 1880 v meste Hameln pri rieke Wesser, kde Johann Popken založil spoločnosť Popken Textile. O niekoľko desiatok rokov neskôr, v roku 1968, Friedrich Popken spolu so svojou manželkou Ursulou otvoril nový obchod „Mami & Baby“, ktorý sa špecializoval na oblečenie pre tehotné ženy a bábätká. Po prekonaní prvotných problémov a po mnohých experimentoch sa v roku 1978 objavil koncept národnej siete Ulla Popken s potrebami pre matky a deti. Obchod naberal na obrátkach, úspešne sa otvárali nové pobočky v ďalších nemeckých mestách a v roku 1984 bol spustený zásielkový predaj. Zo začiatku síce fungoval v podkroví rodinného domu Popkenovcov, no tento nápad mal obrovský úspech.

Ulla Popken dnes

Značka ponúkala kolekciu Young Fashion, ktorá počínala veľkosťou 42 a zaplnila tak dieru na trhu s „plus size oblečením pre mladých“. Friedrich Popken totiž náhodou zistil, že si oblečenie pravidelne objednávajú aj ženy, ktoré tehotné nie sú. Ulla Popken eshop na ABOUT YOU ponúka všetkým dnešným ženám príležitosť, ako si vyvinúť svoj vlastný štýl obliekania bez ohľadu na konfekčnú veľkosť. So svojím sloganom „Móda, ktorá ti pristane“ značka prináša každý mesiac novú kolekciu. Viac než 2000 zamestnancov sa snaží, aby svojim klientom priniesli dokonalé a pohodlné oblečenie, ktoré robí radosť. Svojím know-how, kvalitným šitím a strihmi a širokým výberom rôznych typov oblečenia Ulla Poken zaručuje, že ťa tvoja voľba nikdy nesklame: budeš trendová a moderne oblečená každý deň, či už je to do práce, na voľný čas, na šport alebo na špeciálne príležitosti.

Ulla Popken online výber – omnoho viac, ako si myslíš

Či už potrebuješ rafinované ženské oblečenie, športový outfit alebo mestskú módu, Ulla Popken eshop na ABOUT YOU je plný inšpirácií. Ponúka široký výber blúzok, šiat či nohavíc na každý deň. Tvoje módne srdce zaplesá pri pohľade na širokú ponuku plaviek, topov, tričiek s veselými motívmi alebo búnd či kabátov. Pri vode budeš neprehliadnuteľná vo farebných plavkách či kúpacích plášťoch. Ak potrebuješ niečo extra, zvoľ si dokonale padnúcu spodnú bielizeň a šaty na párty alebo iné špeciálne udalosti. V šatách Ulla Popken sa nebudeš skrývať, ale žiariť presne tak, ako chceš. Móda je určená pre všetky vekové kategórie v kvalitnom prevedení. Je dôkazom toho, že aj väčšie konfekčné čísla vedia byť zaujímavé a nemusia len zakrývať. Tak neváhaj a vyber si už dnes z tých najkrajších módnych kúskov od tejto nemeckej značky, ktorá myslí na úplne každú svoju zákazníčku.