Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od River Island959

River Island: Horúce trendy z Londýna do tvojho šatníka

Britská značka River Island vznikla ešte v roku 1948. V prvých dvoch desaťročiach svojej existencie sa však zaoberala skôr predajom pletacej vlny či dokonca ovocia a zeleniny. Ten pravý prienik na módny trh sa jej podaril až v zlatých šesťdesiatych rokoch – pod dočasným menom Chelsea Girl sa vtedy zviezol na horúcej módnej vlne rock'n'rollu, hippies a pop kultúry. Dnes už má tento brand v otázkach svojej identity celkom jasno. Zameriava sa predovšetkým na štýlovú high-streetovú módu pre dámy, pánov, ale v poslednej dekáde dokonca aj deti všetkých vekových kategórií. River Island e-shop teraz môžeš nájsť aj v katalógu ABOUT YOU. Našu ponuku pravidelne dopĺňame novinkami z čerstvých sezónnych kolekcií a tak v nej nájdeš vždy aktuálne a neopozerané kúsky presne pre svoj vkus.

River Island ťa zavedie do pestrej džungle vzorov a dizajnov

Ak je niečo, čo ťa na kolekciách outfitov značky River Island zaručene zaujme už na prvý pohľad, bude to iste ich neskutočná pestrosť a kreativita. Toľko atraktívnych a originálnych vzorov a farebných kombinácií sa pokope len tak nevidí. Navyše, každý z nich je dokonale vkusný a ideálne vyvážený, ako také malé umelecké dielo, ktorým si môžeš skrášliť každý deň. Ďalším spoľahlivým poznávacím znamením je bohatosť a hravosť strihov. Odvážne volány a strapce, naberané rukávy a sukne, nohavice so zvonovým rozšírením, mašľami aj pukmi. River Island znovu objavuje krásne krivky ženskej postavy s množstvom dômyselných detailov, ktoré si iste zamiluješ. Podobnú pestrosť môžeš očakávať aj pokiaľ ide o použité textílie. Od prírodnej bavlny či vlny až po vysoko kvalitný polyester a viskózu, krásne dizajny River Island nepoznajú žiadne obmedzenia. Nakombinovať si z nich dokonalý outfit tak nie je len jednoduché, ale aj nesmierne zábavné.

River Island pre dámy, pánov aj deti

Pokiaľ ide o kvantitu, pánska móda možno v katalógu značky River Island ťahá za kratší koniec. Kvalitou a nápaditosťou však za tou dámskou v ničom nezaostáva. Nájdeš v nej jednoduché polo tričká so štýlovými detailmi a netradičnou textúrou, ale aj klasické pulóvrové mikiny, ktoré patria v každodennom živote pánov k absolútnym favoritom. Do pozornosti ti určite dávame aj džínsové bundičky s teplákovinovou kapucňou či klasické aj originálne džínsy. A čo má v talóne River Island pre deti? Ponuka je pestrá. Nájdeš v nej veselé dupačky s obrázkami pre najmenších, ale aj šmrncové legíny, kožené bundičky a svetríky pre deti v predškolskom a školskom veku. River Island, to sú aj topánky, tašky či ľadvinky, neustále je teda čo objavovať. Vyber si z tejto bohatej ponuky ešte dnes a ABOUT YOU ti tvoju objednávku doručí s bezplatným poštovným!