Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od GABOR349

Gabor: Kožená obuv, ktorá ide s dobou už viac než 100 rokov

História svetoznámej obuvníckej značky Gabor siaha až do roku 1919, kedy jej zakladateľ, Pius Gabor, otvoril svoju prvú predajňu s koženým tovarom. Turbulentná doba však zakladateľovi ani značke nepriala – Pius druhú svetovú vojnu neprežil a zdalo sa, že je spečatený aj osud jeho podniku. Dvaja z jeho synov, Bernhard a Joachim, sa však rozhodli zašlú slávu značky oprášiť – a uspeli na plnej čiare. Dnes ich odhodlaniu a húževnatosti vďačíme za jednu z najobľúbenejších značiek topánok na trhu, ktorá si už našla miesto v šatníkoch miliónov vyznávačiek a vyznávačov kvality. Chýbať rozhodne nemôže ani v sortimente ABOUT YOU – vitaj v našom Gabor e-shope, kde nájdeš tie najkrajšie a najštýlovejšie kúsky z kolekcií tohto brandu pokope a za výhodné ceny.

Gabor je kvalita a luxus na každý deň

Každý z nás má ku kvalitnej značkovej móde osobitý vzťah: Pre niekoho je absolútnou nevyhnutnosťou, iní si potrpia skôr na kvantitu a pestrosť. Pokiaľ však ide o topánky, kvalita je prioritou hádam pre každého. Nejde totiž len o prestíž – od topánok závisí zdravie tvojich chodidiel aj celkový komfort pri chôdzi. V prípade jesennej či zimnej obuvi je potom tiež v hre riziko chladu či prevlhčenia, ak ťa tvoja obuv nedokáže dostatočne chrániť. Značka Gabor je, našťastie, už po mnoho desaťročí spoľahlivou stávkou na kvalitu. Tieto topánky sa šijú z prémiovej kože či usne, ktorá prechádza náročnými záťažovými skúškami aj ošetrením, vďaka ktorému skvelo odpudzuje vlhkosť a nepraská ani na najnamáhanejších miestach. Podrážky a opätky sú nemenej dôležité. Kvalitné plastové a gumené materiály vydržia oveľa viac, a tak Gabor topánky zaručene hneď tak neprechodíš. K zimnej obuvi, samozrejme, patria aj špeciálne protišmykové dezény. Pri domácej obuvi sa zase môžeš spoľahnúť na flexibilitu podrážky, ktorá tvojim nohám poskytne ten pravý komfort.

Gabor topánky pre každý vkus

Topánky nie sú len o kvalite materiálov a prevedenia, ale očakávame od nich aj úchvatný vzhľad – ideálne v duchu najnovších módnych trendov. Nenechaj sa zmiasť vekom značky Gabor – tento brand presne vie, ktorá práve bije, a tak s každou sezónou dokáže zaujať originálnymi aj nadčasovými dizajnmi. V aktuálnej zimnej sezóne sú to napríklad obľúbené platformové chelsea boots či extravagantné šnurovačky, ktoré sa hodia k džínsom aj sukniam. Na prechodné obdobia má zase Gabor v talóne štýlové vychádzkové tenisky – dokonalé na mestské prechádzky aj bežný pracovný deň. Na svoje si však prídu aj milovníčky high heels – lodičky, sandále či opätkové čižmičky z dielne tejto značky bodujú trendy vzhľadom aj maximálnym pohodlím. Už si stačí len vybrať tie tvoje!