Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Chi Chi London52

Chi Chi London zaručene podčiarkne tvoju osobnosť

Chi Chi London je značka, ktorá je určená pre mladé dámy, ktoré sa rady parádia. Chceš vystúpiť z davu a zvýrazniť svoju osobnosť tak, aby neostala bez povšimnutia? Chystáš sa na udalosť akou je napríklad svadba, stužková alebo formálnu akciu, kde potrebuješ vyzerať na úrovni? Značka Chi Chi London prezentuje luxusnú módu, ktorá v prvom rade vytvára ležérny dojem a každú mladú dámu zvýrazní tak, že určite na žiadnej akcii neostane bez povšimnutia. Oblečenie tejto značky je jedinečné, populárne a vhodné pre každú mladú dámu, ktorá hľadá slávnostné oblečenie. Tak ako sa firma vyvíjala, investície do vlastnej módnej značky sa stále zvyšovali, no preukázalo sa, že neboli vôbec zbytočné. Značka Chi Chi London online každoročne prináša veľké množstvo zaujímavých modelov, ktoré zvýraznia každý typ ženskej osobnosti. Vyskúšaj Chi Chi London eshop na ABOUT YOU a vyber si z množstva zaujímavých modelov.

Chi Chi London – od online predajcu šiat po svetovú značku

Chi Chi pôsobí na trhu s oblečením od roku 1988. Značku založil na trh Jamal Najar. Chi Chi London uviedli na trh v roku 2013 jeho synovia Daniel a Gio Najar. Spočiatku sa prostredníctvom tejto značky predávali iba šaty a firma fungovala iba ako online. Neskôr sa rozšírila o kolekciu obuvi, tašiek a doplnkov. Značka začala postupom času vyrábať aj oblečenie na bežné nosenie, plavky a pletené výrobky. Rôzne kolekcie modelov tejto značky prezentovali aj osobnosti ako Stacey Solomon alebo Olivia Bentley. V roku 2017 Chi Chi London začala predávať aj detský sortiment, oblečenie pre dievčatá vo veku 3 až 12 rokov. Táto výroba pozostávala zo 16 šiat, ktorých strihy boli prevzaté z dámskych odevov, ktoré sa už v tom čase úspešne predávali. Aktuálne tento detský sortiment predstavuje viac ako 40 šiat. Nájdi si aj ty tie svoje šaty a nie len to. Na ABOUT YOU nájdeš aj mnoho iných produktov dostupných v Chi Chi London eshope.

Chi Chi London eshop ponúka módu, ktorá rozhodne neostane bez povšimnutia

Dámska značka Chi Chi London je presne to, čo hľadá každá dáma, ktorá ide na spoločenskú akciu. Značka, ktorá ponúka veľké množstvo modelov šiat. Či už si štíhla, alebo máš niektoré partie tela výraznejšie, Chi Chi London online zvýrazní tvoju postavu a zaručene podčiarkne tvoju osobnosť. Nečakaj dlho a vyber si zaujímavý model cez Chi Chi London eshop priamo na ABOUT YOU.