Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Vetrovky

Zimné, prechodné aj outdoorové vetrovky v prvotriednom štýle

Potrpíš si na to, aby bol tvoj osobný módny štýl vždy dokonalý? Keď je vonku chladno a rozfúka sa severák, nezáleží na tom, aký dokonalý je tvoj kardigán, košeľa či tunika. Vidieť bude i tak len vrchná vrstva – vetrovka, ktorá celú tú nádheru, originalitu a kreativitu pod tým spoľahlivo zakryje. Aké z toho plynie poučenie? Je predsa nad slnko jasnejšie, že jedným z najdôležitejších odevov v tvojom šatníku sú práve vetrovky. No a dnes je ideálna príležitosť im tento výsadný štatút priznať a zaobstarať si kúsok, ktorý ťa bude dokonale reprezentovať bez ohľadu na počasie. V ABOUT YOU to bude celkom jednoduché. Z nášho pestrého a mnohotvárneho portfólia si musí vybrať každý. Pomôžeme ti zorientovať sa v ňom a nájsť presne to, čo práve hľadáš.

Vetrovky: nepodceňuj ich význam

Keď sa povie vetrovka, každý z nás si zrejme predstaví niečo trošku iné. Aj preto je veľmi dôležité zamyslieť sa ešte pred nákupom nad tým, čo vlastne od svojej novej vetrovky očakávaš a potrebuješ. Pod týmto všeobecným názvom sa môžu ukrývať napríklad aj jednoduché prechodné bundičky na zips, ktoré síce nemajú veľké tepelné vlastnosti, no dobre chránia pred nárazovým vetrom a vlhkom. Trafili sme sa presne do tvojej momentálnej potreby? V tom prípade si naklikaj ponuku značiek 4F, Calvin Klein alebo Mymo, ktoré majú v tejto kategórii niekoľko obzvlášť vydarených zástupcov. Potrebuješ skôr vetrovky hrubé a spoľahlivé aj v mrazivom počasí? Stav na nadýchané prešiváky značiek Bogner, Colmar alebo Peuterey, ktoré obstoja aj v drsných zimných podmienkach, hoci stále pôsobia celkom mestsky a elegantne. No a kde hľadať, ak práve potrebuješ vetrovku do terénu? Outdoorové modely brandov Yeti, Peak Performance alebo Oakley majú za sebou záťažové skúšky v pravej divočine a budú ti vždy spoľahlivou oporou.

Vetrovky nie sú len proti vetru

Názov tohto typu búnd síce naznačuje, že vetrovky slúžia najmä na ochranu pred vetrom, v praxi toho však obvykle dokážu ešte oveľa viac. U nás nájdeš napríklad aj nepremokavé vetrovky s vysokým vodným stĺpcom a funkčnou kapucňou, ktoré oceníš uprostred búrky aj lejaku. Súčasťou našej bohatej ponuky sú tiež lyžiarske vetrovky so strihom, materiálom aj dizajnom prispôsobeným na zimné športové radovánky. Hľadáš dizajnové vetrovky, ktoré by sa dali prevetrať aj do spoločnosti? Ani tu ťa naša ponuka nesklame. Dámam odporúčame krásne kúsky z dielne prémiových značiek Crās, G-Lab alebo Armani Exchange, pánom zase výrazné dizajny brandov Blauer.USA či J.Lindeberg. No a nemôžu nám v ponuke chýbať ani štýlové a funkčné detské vetrovky, takže naprázdno neobíde ani tvoj junior či juniorka. Stačí si len vybrať a zima nemá šancu!