Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Spoločenské šaty na svadbu pre moletky

Spoločenské šaty na svadbu pre moletky: Krásna aj s krivkami

Dámy kyprejších tvarov občas pri výbere outfitu na dôležitú spoločenskú udalosť, akou je aj svadba, trápia pochybnosti. Nájdu sa vkusné a elegantné šaty, v ktorých by sa cítili a vyzerali absolútne skvelo a sebavedomo? Veríme, že jedinečné spoločenské šaty na svadbu pre moletky, ktoré nájdeš na tejto stránke, tvoje obavy spoľahlivo rozptýlia. Vynikajú rafinovanými strihmi a dizajnmi, ktoré sú na ženskú postavu s krivkami ako stvorené, takže sa v nich budeš cítiť, akoby ti boli šité priamo na mieru. Z ich pestrej a všestrannej ponuky si určite vyberie každá – máme čosi pre každý vkus aj rozpočet. Objav u nás dokonalé spoločenské šaty na svadbu pre moletky ešte dnes.

Prekrásne spoločenské šaty na svadbu: Pre moletky s vyberaným vkusom

Svadba patrí k tým najvýznamnejším aj najradostnejším spoločenským udalostiam. Patrične si preto dávame záležať aj na svojom svadobnom outfite. Aké šaty sú na svadbu tie naj? To závisí od rôznych faktorov, ako je ročné obdobie, miesto konania svadby, charakter a téma podujatia, alebo aj priamo určený dress code. Pre spoločenské šaty na svadbu pre moletky v tomto prípade platia rovnaké pravidlá ako pre akékoľvek iné svadobné odevy. Na tradičnú a honosnejšiu svadbu sa hodia klasické dlhé spoločenské róby v optimistických farbách – napríklad, v pastelovej fialovej, pepermintovej či modrej, ktoré sú teraz obzvlášť v kurze. Na kyprejšie tvary najlepšie sadnú sošne padavé strihy, ktoré zdôraznia ženskosť a eleganciu svojej nositeľky. Dlhé spoločenské šaty na svadbu pre moletky majú často hrubšie ramienka alebo voľné rukávy, ktoré rafinovane zahalia plecia a upriamia pozornosť napríklad na krásne šperky okolo krku či v ušiach. Takéto krásne modely u nás nájdeš napríklad v sortimente značiek Soaked in Luxury alebo My Mascara Curves.

Spoločenské šaty na svadbu pre moletky v krátkom strihu? Prečo nie?

Samozrejme, ak sa koná svadba v uvoľnenom duchu či dokonca pod holým nebom uprostred leta, nemusíš sa na nej cudne zahaľovať do dlhej plesovej róby. Ideálnou voľbou budú v tomto prípade elegantné spoločenské kokteilky, ktoré prichádzajú v stovkách rafinovaných aj hravých dizajnov. Bojíš sa, že pre teba kvôli mohutnejšej postave nie sú krátke šaty vhodné? Buď bez obáv – v ABOUT YOU máme v ponuke krátke spoločenské šaty na svadbu pre moletky, v ktorých sa budeš cítiť ako v druhej koži. Na plnšie tvary sú dokonale uspôsobené napríklad strihmi do áčka, vyšším pásom, zvonovými rukávmi a ďalšími štylistickými vychytávkami, ktoré zdôraznia tvoje prednosti a zakryjú jemné nedostatky. Takéto štýlové kokteilky pre moletky u nás nájdeš napríklad pod hlavičkou značiek Heine, Apart, Sheego a Swing Curve. No a než sa so svojím novým úlovkom poberieš do pokladne, nezabudni ani na ďalšie dôležité prvky tvojho svadobného looku. U nás nájdeš krásne spoločenské kabelky, lodičky aj šperky, s ktorými bude tvoj outfit absolútne bezchybný.