Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Šperky

Keď ide o šperky, hľadaj len to najlepšie

Ako dotiahnuť svoj outfit do dokonalosti? Niekedy stačí jeden správny detail, aby sa jednoduchý a bežný look premenil na prvotriednu módnu kreáciu. Niet na to vhodnejších pomocníkov, ako sú šperky. Klasické aj moderné, honosné aj minimalistické, z drahých kovov aj odolných bižutérnych materiálov. To, na čom naozaj záleží, je len najvyššia kvalita a prvotriedny dizajn – dve základné hodnoty, na ktorých sa rozhodne neoplatí šetriť. V ABOUT YOU máme pre kvalitné dizajnové šperky slabosť, a tak ťa náš bohatý a všestranný výber týchto módnych doplnkov určite príjemne prekvapí. Okoreň nimi svoje každodenné pracovné outfity či slávnostný look na špeciálnu príležitosť. Vyberaj si to najlepšie z najlepšieho a zažiar ako hviezda, ktorou si!

Nepodceň ich: Šperky s tvojím lookom dokážu hotové divy!

Kedysi boli výsadou mocných a bohatých, dnes si ich ale už môžeme dovoliť všetci. Šperky predsa nemusia byť len z rýdzeho zlata či striebra a drahých kameňov. Stále viac sa do popredia derie kvalitná dizajnová bižutéria, s ktorou bodujú mnohí poprední návrhári, ale aj menšie remeselné dielničky. V ponuke ABOUT YOU teraz nájdeš oboje, a to v širokej škále štýlov aj cenových kategórií. Už žiadne výhovorky, toto je skvelá príležitosť vyladiť si šatník doplnkami, ktoré tvoj look skutočne pozdvihnú! Šperky touto čarovnou mocou naozaj oplývajú. Stačí doplniť jednoduchý business outfit výraznými visiacimi náušnicami či dotvoriť všednú kombináciu džínsy-tričko dômyselnými vrstvenými prstienkami a retiazkami. Čím výraznejšie doplnky zvolíš, tým jednoduchší by mal byť zvyšok tvojho outfitu. K rafinovaným odevom, naopak, zvoľ jednoduché doplnky, aby bol výsledný efekt v dokonalej harmónii. Buď však bez obáv, intuícia ti pri kombinovaní iste napovie!

Šperky všetkých tvojich obľúbených brandov pokope

Či už si práve na love módnych doplnkov do vlastného šatníka alebo hľadáš šperky ako darček pre niekoho iného, tu si iste prídeš na svoje. Už žiadne nekonečné blúdenie kamennými predajňami ani chaotické preklikávanie desiatkami e-shopov. V ABOUT YOU sa stretli módne doplnky všetkých tvojich obľúbených značiek pekne na jednom mieste. Vyberať si môžeš pomocou šikovných filtrov, prípadne sa inšpiruj odporúčaniami našich profesionálnych štylistov. Aktuálne patria k najväčším hitom napríklad originálne náušnice a ďalšie šperky z dielní značiek Mosuo Jewellery či OHH LUILU, ktoré sa realizujú najmä v luxusnom spojení žltých kovov a jagavých kamienkov. Hľadáš niečo nenápadnejšie? Značky Elli či Pilgrim prinášajú mnoho vyslovene decentných šperkov v bielom aj žltom prevedení, ktoré môžeš pokojne zapojiť aj do toho najformálnejšieho outfitu. Šperky v našej ponuke myslia na mladé módne maniačky aj zrelšie vyznávačky klasickej elegancie. Vyber si ešte dnes a už o niekoľko dní sa nimi môžeš pokochať pri pohľade do zrkadla.