Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Letné topánky

Letné topánky od výmyslu sveta: Na pláž aj do mesta

Leto už klope na dvere! Každý si ho užívame po svojom, zbožňujeme ho však všetci rovnako. Ako sa ho chystáš stráviť ty? Potulkami v prírode? Spoznávaním veľkomiest? Plážovou pohodičkou? Čo na to budeš v každom prípade potrebovať sú pohodlné a trendy letné topánky, ktoré ťa budú verne sprevádzať na každom kroku. V ABOUT YOU sme vždy o krok vpred, preto sme si pre teba už teraz pripravili ten najpestrejší, najštýlovejší a najnápaditejší výber letných topánok na každú príležitosť. Poď si k nám vybrať tie svoje!

Ako si vybrať tie najlepšie letné topánky?

Váhaš, ako si vybrať tie najlepšie letné topánky presne pre svoj životný štýl a módny vkus? V prvom rade sa zameraj na to, ako sa asi tvoje nohy chcú počas horúcich letných dní a večerov cítiť. Napadli ti slová ako sloboda, voľnosť, vzdušnosť a pohodlie? Tak to je potom celkom jasné, že najvhodnejším typom letnej obuvi budú topánky ľahké, komfortné a otvorené. Niet teda divu, že aj v našej sekcii Letné topánky nájdeš predovšetkým letné sandále, ktoré ti umožnia chodiť v lete naboso a poskytnúť tak svojim nôžkam presne tú voľnosť, o akej snívajú. Na aké ďalšie parametre by si sa mala pri výbere zamerať? Závisí to najmä od toho, ako sa chystáš svoje nové topánky najčastejšie využívať. Ak si fanúšikom dlhých prechádzok a nevyhýbaš sa ani nerovnomernému terénu, stav na pohodlie a stabilitu nízkych topánok s hrubšou podrážkou, v ktorých tvoje chodidlá bez väčších ťažkostí zvládnu aj celodenné potulky. No dámam, ktoré potrebujú skutočne vyniknúť a zažiariť, odporúčame vyberať spomedzi štýlových platformových, klinových či ihličkových topánok, ktoré pôsobia neprehliadnuteľne sexy. Stačí už len doladiť vhodné letné šaty a staneš sa v nich hviezdou každej párty.

Letné topánky zo všetkých módnych materiálov

Ďalšia dilema spočíva vo výbere vhodného materiálu. Opäť, kľúčovou otázkou je, kam sa chystáš svoje letné topánky nosiť. Módne espadrillky na prvý pohľad zaujmú prírodnou slamenou podrážkou, zvršok býva obvykle z plátna či iných textílií. Takéto topánky pôsobia neskutočne štýlovo, priam zosobňujú bezstarostnosť plážových dovoleniek. Pri častom kontakte s pieskom, vodou či premenlivým počasím však väčšinou dlho nevydržia. K vode sú preto najvhodnejšie gumené topánky, ktoré síce nepôsobia veľmi elegantne, no vydržia aj nemožné a ľahko sa čistia. Kožená obuv uberá letným topánkam štipku z pohodlia a uvoľnenosti, vydrží však dlhšie vyzerať ako nová aj v mestských podmienkach. Tak čo, už to máš premyslené? Teraz si už len vyber tie správne letné topánky od tvojho najobľúbenejšieho brandu. V ABOUT YOU nájdeš to naj z aktuálnych pánskych, dámskych aj detských kolekcií letných topánok značiek Tamaris, Geox, Crocs, Marco Tozzi, Rieker a mnohých ďalších.