Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Puma Cali

Puma Cali: Zo slnečnej Kalifornie priamo na tvoje nohy

Trh s módou dnes ponúka toľko variácií na klasické mestské tenisky, že si z nich už človek niekedy ani nevie vybrať. Dnes však tvoju pozornosť upriamime na model, ktorý aj v tejto bohatej konkurencii stále hrdo obstojí – a to už dokonca bezmála štyridsať rokov! Reč je o teniskách Puma Cali, jedinečných športových topánkach na každodenné nosenie, ktoré vyniknú excelentným remeselným vyhotovením, pestrou ponukou dizajnov a nadčasovým šmrncom. Veríme, že ťa zaujmú rovnako ako nás – sú neskutočne všestranné, takže ich pohodlne zladíš s čímkoľvek, čo máš práve v šatníku. Stanú sa Puma Cali tvojimi novými favoritkami?

Komfort aj štýl: Puma Cali majú čo ponúknuť

Čo považuješ za najdôležitejšie parametre pri výbere svojich nových tenisiek? Je to komfort pri nosení? Všestrannosť a univerzálne možnosti využitia? Alebo hrá u teba prím jedinečný dizajn v dokonalom súlade s aktuálnymi trendmi? Nie, v skutočnosti si nad touto otázkou hlavu lámať vôbec nemusíš. Tenisky Puma Cali spĺňajú všetky tieto požiadavky súčasne, takže môžeš zabudnúť na nepríjemné kompromisy. Kde sa vlastne táto obuv vzala a aký bol jej pôvodný účel? Puma svoj model California (dnes už známejší pod zvučnou skratkou Cali) uviedla prvýkrát na trh ešte v roku 1983 ako klasické športové topánky na využitie na ihriskách a tratiach. Uvoľnený dizajn týchto tenisiek ale okamžite získal popularitu aj mimo športových kruhov, a tak sa tenisky Puma Cali dočkali v priebehu nasledujúcich dekád hneď niekoľkých zaujímavých redizajnov. Dnešný model je celkom svieži a súdobý, dokonale si rozumie s modernou mestskou módou a uplatňuje tiež všetky moderné technologické postupy, ktoré z týchto tenisiek robia spoľahlivú a vďačnú investíciu. Stačí si už len vybrať tie svoje.

Dizajnu Puma Cali tenisiek vládne klasika

Pri výbere tenisiek Puma Cali si na svoje prídu najmä milovníci klasiky. Nečakaj tu teda žiadne výstredné farebné prevedenia. Väčšina topánok z tejto série využíva nesmrteľnú kombináciu bielej a čiernej, ktoré príležitostne ozvláštňujú akcenty červenej, modrej, ružovej alebo zlatej. Cali sa vyrábajú v pánskych aj dámskych dizajnoch, vyberie si z nich teda každý. Okamžite ich rozpoznáš podľa výraznej vrúbkovanej podrážky, ktorá neprináša len trendový dizajn, ale aj maximálne pohodlie a odpruženie pre príjemné celodenné nosenie. Okrem nízkych tenisiek nájdeš v tejto sérii aj krásne hi-top topánky v tradičnom basketbalovom štýle. Či už ich preferuješ pre ich nápaditý dizajn alebo oceňuješ oporu, ktorú ponúkajú členku, iste ich neprehliadni. K čomu tento typ tenisiek môžeš vynosiť? Asi by bolo oveľa jednoduchšie vymenovať, k čomu sa nosiť nedajú. Puma Cali sú maximálne všestranné topánky, ktoré si rozumejú s džínsami, teplákmi, sukňou aj šatami. Niet nad čím premýšľať – ulov si svoje Cali ešte dnes!

Objav ďalšie rady modelov od značky PUMA