Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Dr. Martens Jadon: Ešte vyššie, masívnejšie a sebavedomejšie!

Kultové martensky iste netreba nikomu predstavovať: Tieto šnurovacie členkové čižmy sa stali ikonami najskôr v kruhoch subkultúr, no následne prenikli aj do módneho mainstreamu a stal sa z nich globálny trend. Ešte v 90. rokoch ich dizajn prešiel zásadným prerodom, ktorý ich urobil ešte žiadanejšími. Predstavujeme ti Dr. Martens Jadon, vďaka platformovej podrážke ešte masívnejšie, vyššie a sebavedomejšie martnesky, než ako ich poznáš. Ak si práve na love štýlových čižiem do koča i do voza, toto sú topánky, ktoré naozaj nesmieš prehliadnuť. V ABOUT YOU teraz čižmy Dr. Martens Jadon nájdeš v pestrej ponuke dizajnov, z ktorých si iste vyberieš.

Kultové Dr. Martens Jadon: Vždy iné, vždy neprehliadnuteľné

Páčia sa ti vysoké šnurovačky, no nevieš, ako by si ich vlastne mohla využiť? Spôsobov, ako nosiť topánky Dr. Martnes Jadon je množstvo a každý jeden je doslova neprehliadnuteľný. Nosiť sa tieto extravagantné topánky dajú skoro po celý rok – v zime aj počas prechodných období. V lete ich odporúčame len na večer, napríklad v rámci párty outfitu. Na slniečku by ich tvoje nôžky ozaj neocenili. S čím ich teda nosiť? Klasickú kombináciu nájdeš v spojení čižiem s džínsami – ideálne v úzkom slim fit strihu, s ktorým bude robustná silueta topánok pekne kontrastovať. Navrch nahoď oversize sveter či, naopak, vypasovanú koženú bundu pre dokonalý rockový look. Alebo skús niečo celkom iné a skombinuj topánky Dr. Martens Jadon so šatami či krátkou sukňou. Takýto rebelský, no hravý a dievčenský look ti určite bude pasovať. Pokojne experimentuj napríklad aj v spojení jadoniek s nohavicovým kostýmom, šortkami, legínami, a tak ďalej. I keď sú tieto topánky veľmi výrazné, ich schopnosť pôsobiť každý deň inak a neopozerane je úchvatná. Iste si ich vďaka tomu zamiluješ tiež.

Ktoré topánky Dr. Martens Jadon budú pre teba tie naj?

Zaľúbiť sa do čižiem Dr. Martens Jadon je jednoduché, no vybrať si pre seba tie pravé už môže byť problém. Výber je bohatý a rozhodovanie také ťažké... Aktuálne v našej ponuke nájdeš najmä variácie na čierno-bielu nôtu, ktorá je pre topánky Dr. Martens typická. Takéto topánky po estetickej stránke ťažia najmä z výrazného kontrastu. Niekedy ho ešte umocňuje lakovaná povrchová úprava, ktorá je v posledných rokoch mimoriadne žiadaná. A čo výška? Aj tu sa budeš musieť rozhodnúť. V ponuke sú klasické osemdierkové čižmy, ale aj verzia Jadon Hi, ktorá má až 10 dierok a siaha teda ešte o kúsok vyššie. Klasická podrážka značky Dr. Martens je tmavá, lesklá a polopriehľadná, typická svojou protišmykovou úpravou, ktorá odkazuje na pracovnú obuv. V kolekcii Dr. Martens Jadon však nájdeš aj topánky s nevšednou bielou či čisto čiernou podrážkou. Tak ktoré to teda budú? Urob si nimi radosť ešte dnes!