Prejsť na hlavný obsah

Bundy cez hlavu

Bundy cez hlavu: Ležérny hit sezóny, ktorý ti nesmie chýbať

Hľadáš originálnu a pohodovú bundičku na prechodné obdobie? Niet nad bundy cez hlavu, ktoré sú aktuálne suverénnym trendom číslo jeden vo svojej kategórii. Ešte ti nestihli učarovať? Veríme, že naša ponuka presvedčí aj teba. Tieto unikátne kúsky v sebe spájajú pohodovosť a nadhľad klasických športových pulóvrov so spoľahlivosťou a funkčnosťou outdoorových vetroviek. No a v neposlednom rade tiež výborne vyzerajú. Potrebuješ viac dobrých dôvodov, prečo by bunda cez hlavu z našej ponuky nemala chýbať ani tebe? Čítaj ďalej!

Bunda cez hlavu si ťa ľahko získa

Keď sa na ne pozrieš, už na prvý pohľad sú celkom jedinečné. Bundy cez hlavu, skrátka, fungujú podľa svojich vlastných pravidiel a neboja sa ísť proti zažitým konvenciám. Prečo si však vôbec zaslúžia tvoju pozornosť? Aké sú ich výhody a benefity? Pokiaľ holduješ outdoorovým dobrodružstvám, pádnych dôvodov na ich zapracovanie do tvojho šatníka je hneď niekoľko. V prvom rade sú mimoriadne komfortným a rýchlym zdrojom tepla aj sucha priamo v teréne. Stačí si ich natiahnuť cez hlavu a si v bezpečí – niekedy sa to dá dokonca aj priamo na ruksak či batoh. Bez klasického dlhého zipsu tiež bunda cez hlavu lepšie udržuje teplo. Je tiež ľahšia, skladnejšia a komfortnejšie sa nosí ako stredná vrstva, ak by si sa náhodu ešte cez ňu potrebovala priobliecť. Nie je to však len o praktických výhodách, ale aj o móde.

Bundy cez hlavu: Trendy nielen do outdooru

Áno, je to tak, bunda cez hlavu je teraz naozaj v kurze a nemala by preto určite chýbať ani tebe. Dôkazom jej popularity je aj bohatá ponuka, ktorú prináša na trh celá plejáda obľúbených značiek. Určite medzi nimi nechýbajú ani tvoji favoriti. Hľadáš niečo nenáročné a cenovo dostupné na každodenné nosenie? Urban Classics prináša parádne bundičky cez hlavu v mnohých štýlových a cenovo nenáročných prevedeniach, a to vrátane šmrncovej crop verzie. Aj klasické športové značky ako Nike či Reebok prišli tomuto outfitu na chuť. Ponúkajú hneď niekoľko prechodných aj hrubších alternatív do každého počasia. Bundy cez hlavu sa dostali aj do sortimentu brandu Superdry – ich modely majú krásny retro nádych a rýdzo športového ducha. No a pre najnáročnejších sú tu exkluzívne kúsky prémiových brandov Carhartt Wip, Dreimaster Vintage či Mymo. Ponuka búnd cez hlavu, ktorú nájdeš v ABOUT YOU, pokrýva celú paletu farebných odtieňov či vzorov. Stav na nadčasovú čiernu, bielu či khaki, alebo sa odviaž s kreatívnymi aj nežnými variáciami na ružovú, oranžovú alebo zelenú. Neboj sa ani vzorov – u nás na teba čaká napríklad aj snežný leopard! Už si len vybrať tú svoju novú bundu cez hlavu.