Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Adidas súpravy

Adidas súpravy: Značkové tréningové komplety z ABOUT YOU

Miluješ športové outfity rovnako ako my? A vieš, čo je ešte lepšie než kvalitné značkové tepláky a teplákové bundy? Parádne tréningové komplety, ktoré obsahujú jedno aj druhé! Ak si okrem pohodlia a funkčnosti potrpíš aj na prvotriedny dizajn, môžeme ti odporučiť úžasné Adidas súpravy, ktorým sa v dokonalom spojení estetiky a kvality len tak niečo nevyrovná. Prichádzajú v najrôznejších strihoch, hrúbkach, materiáloch aj farebných prevedeniach, aby si z nich mohol vybrať tú svoju naozaj každý. Nechaj sa inšpirovať a nájdi si u nás Adidas súpravy presne pre svoj vkus a potreby.

Adidas súpravy sú must-have nielen pre športovcov

Tréningové súpravy patria k základným stavebným prvkom každého športového šatníka. Sú ideálnym úborom na outdoorové športy v chladnejšom počasí, no mnohí ich uprednostňujú aj v halách a interiérových športoviskách. Zamilovali si ich futbalisti, bežkyne aj vyznávači loptových športov. Zároveň sa stali tiež vysoko módnou záležitosťou, ktorú nemôže opomenúť ani žiadny trendsetter či trendsetterka. Fandia im aj hviezdy – Adidas súpravy pred objektívmi fotografov pravidelne prevetrávajú napríklad aj Snoop Dog, Rihanna, Justin Bieber alebo Katy Perry. Jednoduchšia a priamočiarejšia cesta k dokonalému ‘sporty looku’ hádam ani nevedie. Pokiaľ ide o dizajn, Adidas súpravy obvykle už z diaľky rozoznáš vďaka charakteristickým trom pruhom – nezameniteľnému poznávaciemu znameniu tohto obľúbeného nemeckého brandu. Zdobia väčšinou bočné strany rukávov a nohavíc. Inak ale pestrosť prevedení týchto súprav prakticky nepozná žiadne hranice. Presvedčí ťa o tom, napokon, aj ich ponuka v ABOUT YOU.

Šuštiakové aj teplákové Adidas súpravy presne pre teba

Podľa čoho si vyberať ideálne Adidas súpravy presne pre svoj vkus a potrebu? Základnou otázkou je, ako svoj športový komplet plánuješ nosiť a využívať. Niektoré súpravy pozostávajú zo šuštiakových nohavíc a vetrovky na zips z rovnakého materiálu. Takéto sety sú skvelé do chladnejšieho alebo veterného počasia, no iste ich využiješ aj počas sviežich letných večerov. Alternatívne si však môžeš vybrať aj klasické teplákové súpravy, kde šuštiakovú vetrovku nahrádza komfortná mikina. Takéto Adidas súpravy majú aj rôzne funkčné kvality, ako je výborné odvádzanie vlhkosti alebo príjemný schladzujúci efekt. Pri výbere farieb sa môžeš slobodne riadiť svojím vkusom. Klasikou je čierna či žiarivo červená súprava – obe sa tešia rovnakej obľube u dám aj pánov. V kurze sú aj Adidas súpravy v retro štýle à la 80. roky, ktoré obvykle prichádzajú v nápaditých dvojtónových kombináciách. No a pre milovníkov originality máme v talóne aj jedinečný športový overal, ktorý spojil šuštiakové nohavice a bundu do jediného neprehliadnuteľného outfitu. Trúfneš si naň?