Skip to main content

Až do -80% EXTRA na VŠETKO!5

Iba:00h00min00s

Intenzívny tréning
Cvičenie v horúcich dňoch

Intenzívny tréning Cvičenie v horúcich dňoch
Cvičenie v horúcich dňoch561

Hydratácia na prvom mieste

Keď je vonku teplejšie, zvyšuje sa šanca, že sa naše svaly stretnú s nepríjemnými kŕčmi skôr, ako inokedy: vyhnúť sa tomu môžeš najmä pitím dostatočného množstva tekutín a tiež zvýšeným prísunom minerálov pre tvoje telo. Možno ťa prekvapí, že voda z kohútika máva často vyšší obsah minerálnych látok ako balená voda vo fľaši - skontroluj na internete, koľko minerálov obsahuje voda z vodovodu v tvojom meste!

Extra tip: znovupoužiteľné fľaše sú nielen praktické, ale aj šetrné k životnému prostrediu - objav ideálnu fľašu na svoj tréning už dnes!

Anna D. - Trendy Sparkled Black Fitness Look
Intenzívny tréning Cvičenie v horúcich dňoch

Zachovaj chladnú hlavu

Ako zatočiť s nadmerným potením: vzdušným funkčným oblečením, v ktorom bude tvoja pokožka dýchať. Vlákna regulujúce teplo, ako napríklad lyocell, budú tvojimi najlepšími tréningovými partnermi, pretože rýchlo absorbujú pot a ako bonus poskytujú telu chladivý efekt. Nezabúdaj aj na výber športovej podprsenky, ktorá ti perfektne sadne, inak by mohlo trenie ramienok počas športu podráždiť tvoju pokožku.

Tip: Čo sa týka doplnkov, menej je viac. Odporúčame ti vyhnúť sa šperkom, no športová čiapka ti môže byť praktickým pomocníkom proti spáleniu pokožky tváre či úpalu.

Anna D. - Bright Pink Fitness Look
Intenzívny tréning Cvičenie v horúcich dňoch