Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od VILA3 418

VILA – nežná značka so škandinávskou zmyselnosťou

Ak hľadáš značku, ktorá sa vyznačuje štýlom mixu ženskosti a rafinovanosti, podčiarknutým škandinávskym zmyslom pre módu, už ďalej nehľadaj. Štýl značky VILA online je postavený na, dnes už, veľmi úspešnom princípe: potlače a jemné detaily, s nádychom očividného povedomia o trendoch. Na každom jednom dizajne je viac než očividné, že bol vytvorený s jedinečným zmyslom pre štýl a vášňou pre detail, ktorý je zákazník hrdý nosiť. Toto znamená, že každý kúsok v ich kolekcii bol starostlivo vybraný, kvôli svojmu jedinečnému dizajnu a skvelému materiálu. Tento prístup je v dnešnom svete módy výnimočný a príjemne osviežujúci – predsa len, komfort je dôležitou súčasťou toho, ako sa cítime, a to, ako sa cítime, ovplyvňuje to, ako vyzeráme. Tri kľúčové vlastnosti módnej značky VILA sú ženskosť, zmyselnosť a jednoduchosť, ako sa o tom môžeš presvedčiť aj v širokej ponuke vecí od VILA na ABOUT YOU.

VILA online - od malej škandinávskej značky k európskej stálici

Spoločnosť VILA bola založená v Dánsku v roku 1994 a je súčasťou spoločnosti BESTSELLER A/S, ktorá je 100% rodinnou spoločnosťou založenou v roku 1975. VILA v súčasnosti disponuje portfóliom viac ako 120 maloobchodných predajní v Škandinávii, Holandsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Nemecku, Írsku, Estónsku, ako aj na Islande a Faerských ostrovoch, a takisto aj 2 000 veľkoobchodných zákazníkov v Európe. Filozofia ich dizajnu je založená na ženskom prístupe k móde, akoby nežné dievčatko zo Škandinávie stretlo minimalistického dizajnéra. Je to vidieť v tom, ako krásne zjednocuje ženskosť s očividnou znalosťou módy, a zároveň to podčiarkuje škandinávskou zmyselnosťou. Dámska, zmyselná, kolekcia odevov vo VILA eshope dáva ženám príležitosť vyjadriť sa výberom módy. Mnohé populárne modely ako šaty, topy, košele a ďalšie doplnky s nádhernými kombináciami výtlačkov, jemných strihov detailov sú k videniu aj online na ABOUT YOU.

VILA nenápadne drží krok s najnovšími trendami

VILA je tu, aby umožnila ženám obliecť sa úžasne, žensky, bez kompromisu, štýlovo, podľa najnovších trendov a za prijateľnú cenu. Nájdeš u nich všetko od slávnostných šiat po každodenné elegantné topy, svetre a nohavice, všetky s najnovšími potlačami, farbami a textúrami. Ak si si teda istá svojim štýlom ale zároveň sa nebojíš vyskúšať niečo nové, táto značka s nádhernými dievčenskými šatami, robustnými úpletmi, elegantnými blúzkami a detailmi z umelej kožušiny je presne to pravé pre teba, a to bez ohľadu na príležitosť, na ktorú sa práve obliekaš. Môcť sa obliecť v škandinávskom štýle, či už vo všedný deň alebo špeciálnu príležitosť, je skvelé. Tak prečo sa neinšpirovať aj s pomocou VILA online na ABOUT YOU?