Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Venice Beach a tvoj kalifornský sen

Značka Venice Beach na ABOUT YOU, ktorá na módy trh prichádza z Nemecka, datuje svoj vznik do roku 1988. Zaručuje ti kvalitatívne normy, výber materiálu, dokonalý strih a maximálny komfort. Inšpiruje sa slávnou plážou Venice v Kalifornii. Značka ponúka bikiny, plážové oblečenie, plavky na surfovanie či oblečenie na pilates alebo jógu. Svojrázne potlače a svieže ženské farby spracúvajú aktívne línie do športového trendu a tvojmu prázdninovému outfitu dodajú ľahký a svieži dojem. Zamiluješ sa do štýlových bikín s pruhovaným vrchným dielom, ktoré perfektne skombinuješ so zavinovacou plážovou sukňou alebo džínsovou minisukňou. Ak sa chceš zahaliť viac, zvoľ si voľné blúzky či chambray sukne, ktoré tiež nájdeš vo Venice Beach online výbere. Vyberaj z navzájom kombinovateľných farebných topov, ktoré doladíš jednofarebným spodným plavkovým dielom alebo legínami.

Venice Beach plavky pre dokonalý plážový outfit

Plavky od tejto nemeckej značky predstavujú bezpochyby to, čo moderná žena rada robí vo svojom voľnom čase: chce mať pohodový život plný ženskosti a nájsť ešte viac priestoru na odpočinok v každodennom živote plnom stresu. Mladá generácia si plne uvedomuje, že voľnočasové aktivity sú nielen zábavné, ale rovnako dobré pre zdravie a fyzičku. Byť fit je dnes hitom a to si prirodzene vyžaduje aj vhodné oblečenie. Plavky Venice Beach, ktoré nájdeš aj na ABOUT YOU, toto všetko berú do úvahy a sú zábavné a pohodové zároveň. Značka ponúka dokonale elegantné a funkčné športové plavky. Či už na dosku alebo do mora, Venice Beach online ponúka široký výber, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších. Moderné bikiny v sezónnych farbách s prekvapujúcimi detailmi ťa očaria. Prichádza ďalší teplý deň a môžeš ho začať v plavkách, vďaka ktorým si môžeš naplno užívať slnečné lúče a vodu.

Venice Beach eshop – ležérne alebo sexy?

Topy a bikiny ľahko kombinujú tieto dva prívlastky dokopy – výber vo Venice Beach eshope na ABOUT YOU je široký a vyhovuje všetkým, ktorí hľadajú oblečenie na šport či na voľný čas. Vďaka novým použitým technológiám je vlhkosť absorbovaná skutočne rýchlo a strih ti dokonale padne aj v tých najnáročnejších podmienkach. Začni teda deň v štýle z Venice Beach, zvoľ si jednofarebný basic outfit alebo niečo extravagantné!