Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Valentino: Luxusné talianske doplnky teraz už aj v ABOUT YOU

Značka Valentino je stelesnením exkluzívnej talianskej haute couture už viac než šesť desaťročí. Jej neprehliadnuteľné outfity, obuv a doplnky udávajú trendy na najprestížnejších prehliadkových mólach sveta. No stretnúť ich môžeš aj v bežných uliciach – konfekčné kolekcie Valentino, napokon, teraz nájdeš už aj v ponuke ABOUT YOU. Objav našu pestrú ponuku jedinečných kúskov tohto vychyteného brandu a vpusť si s nimi do šatníka nefalšovanú taliansku eleganciu.

Ikonický Valentino prináša prémiový dizajn do každodenného života

Charakterizovať tvorbu značky Valentino, ktorú ikonický návrhár Valentino Clemente Ludovico Garava založil v Ríme ešte v roku 1960, nie je ťažké. Dominuje jej elegancia a ženskosť, ktoré však nepôsobia staromódne ani konzervatívne. Hlavnými ingredienciami je tu nadčasovosť, remeselný perfekcionizmus a dokonalé porozumenie tomu, čo ženám najviac lichotí. Tento brand má za sebou množstvo prestížnych vyznamenaní a spoluprác. Navrhoval napríklad svadobné šaty pre švédsku princeznú Madeleine, holandskú kráľovnú Máximu či herečky Jennifer Lopez a Anne Hathaway. Valentino si však ľahko získa aj srdce nás, bežných smrteľníčok. Jeho návrhy nie sú žiadnymi extravagantnými výstrelkami, ale skvelo sa hodia aj na intenzívne každodenné nosenie. Ich praktickosť a kvalita ti určite prídu rovnako vhod ako ich prémiový dizajn. Skvelým príkladom tejto všestrannosti sú napríklad módne doplnky Valentino, na ktoré sa predovšetkým zameriavame aj v našom e-shope.

Módne doplnky Valentino: Dokonalý nápad na darček

Poďme sa teraz zamerať na najvyhľadávanejšie druhy produktov tejto značky v našom katalógu. Sú to módne doplnky Valentino, ktoré v sebe v maximálnej možnej miere spájajú krásu s praktickosťou. Valentino peňaženka je dokonalým tipom na módny darček, s ktorým nemôžeš šliapnuť vedľa. K dispozícii je v rôznych veľkostiach a vnútorných usporiadaniach – na mince, bankovky aj karty. Neprehliadni krásne metalické kúsky z najnovšej kolekcie. Alebo dáš prednosť čiernej elegantnej klasike? Kabelky Valentino iste netreba nikomu predstavovať. Ich exkluzívny, ale všestranný dizajn hravo zakomponuješ do bežných aj spoločenských outfitov. Ak chceš byť neprehliadnuteľná na párty či romantickom rande, odporúčame ti napríklad listové kabelky s krikľavo-červeným detailom – remienkom či rúčkou. Univerzálne čierne, biele či bordové kúsky v business štýle zase budú skvelou voľbou pre uhladený mestský look. Skvelou alternatívou ku kabelkám je ruksak Valentino v šikovnom mestskom dizajne. Pokojne si ho zober do práce či školy, ale aj na potulky a dobrodružné výlety. Objav hity najnovšej kolekcie, napríklad vkusné no neprehliadnuteľné modely v štýle logománie. K ďalším vychyteným kúskom z našej Valentino kolekcie patria aj štýlové opasky či kozmetické taštičky. Stačí si medzi nimi vybrať to svoje a už o niekoľko dní môže esencia prvotriednej talianskej módy zavítať aj do tvojho šatníka.