Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Swarovski46

Swarovski: Ikonické krištále opradené tajomstvom

Remeselné majstrovstvo, umelecká kreativita, bezkonkurenčná kvalita, ale aj štipka nefalšovaného kúzla. To sú hlavné ingrediencie, ktoré tvoria kult menom Swarovski. Legendárne krištále sú jednou z najvzácnejších a najvyhľadávanejších exportných komodít Rakúska už od roku 1892. V ich jagavej kráse sa už vzhliadlo mnoho dám a slečien po celom svete, no do oka padli aj niektorým ikonám módneho priemyslu. V spolupráci s módnym domom Christian Dior Swarovski v 60. rokoch vytvoril legendu menom Aurora Borealis, opaleskujúci krištáľ hrajúci farbami dúhy, ktorý odkazuje na tajomné čaro polárnej žiary. Teraz môžeš nakupovať úchvatné šperky Swarovski online priamo z e-shopu ABOUT YOU, a to dokonca s bezplatným doručením a možnosťou vrátenia až do 100 dní od nákupu. Ideálna príležitosť nakúpiť jedinečné darčeky výnimočným dámam v tvojom živote!

Swarovski: Krištáľová bižutéria na najvyššej úrovni

Pri pohľade na dokonale vybrúsené kontúry krištáľov Swarovski si možno spomenieš na diamanty. Ako sa tieto dokonalé umelé drahokamy vlastne vyrábajú? V princípe ide o alchymistickú zmes oxidu kremičitého a olova, presný pomer a spôsob výroby je však prísne stráženým tajomstvom, na ktoré výrobca nedá dopustiť. Krištále obdivujeme najmä pre ich úchvatný lesk, ktorý je výrazný aj v horších svetelných podmienkach. Cenné sú však aj pre svoju všestrannosť – upraviť sa dajú do najrôznejších farieb, veľkostí aj výbrusov. No a v neposlednom rade sú aj výnimočne trvácne – vydržia impozantne veľa pri laboratórnych testoch aj záťažových skúškach bežného života. Najkrajšie je na nich, napokon, práve to, že sú určené na každodenné nosenie. Na rozdiel od spomínaných diamantov si ich môže dovoliť skoro každý a nemusíme sa toľko obávať ani o ich bezpečie. Swarovski krištále sa preto stali neoddeliteľnou súčasťou našich šatníkov a mimoriadne radi nimi obdarovávame aj svojich blízkych.

Swarovski vynikne na krku, ruke aj v ušiach

Patríš tiež k tým, ktorí ich jagavému čaru neodolajú? Tak to si práve na najlepšej adrese. V našom Swarovski e-shope nájdeš bohatý výber klasických, ale aj jedinečných šperkov, na ktorých hlavnú rolu zohrávajú práve krištále. Výber zahŕňa prakticky všetky typy šperkov. Swarovski vyzerá skvelo na retiazkach, náhrdelníkoch, náušniciach, prsteňoch aj náramkoch. Ponúkame ti dokonca aj originálne náramkové hodinky vykladané krištáľmi na remienku aj po obvode ciferníka. Jemné a minimalistické šperky sú ideálne na bežné dni, napríklad aj do práce či školy. Rafinovanejšie kúsky s masívnymi detailmi a rôznofarebnými kamienkami zase využiješ ako štýlové doplnky na spoločenské podujatia. Objednaj si u nás prvotriednu bižutériu značky Swarovski z pohodlia tvojho domova ešte dnes a kochať sa ich krásou môžeš už o niekoľko dní!