Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od STREET ONE847

STREET ONE – nemecká stálica na európskej módnej scéne

STREET ONE je úspešná nemecká značka, ktorá vo svete módy pôsobí už od roku 1983 a ponúka výhradne dámske oblečenie. Jej zakladatelia mali jasnú víziu, a to vyrábať praktické a pohodlné oblečenie, ktoré sa ľahko nosí a zároveň drží krok s poslednými trendmi. Aj preto svojim rozhodnutím používať príjemné materiály a skvelo padnúce strihy stavili na správnu kartu. Dnes sa oblečenie STREET ONE predáva na viac ako 4600 predajných miestach v Nemecku a Európe. Za veľký úspech vďačí presne vymedzenému štýlu, ktorý je kombináciou klasickej elegancie a mladistvej hravosti. Ako už napovedá samotný názov, ide najmä o oblečenie vhodné do ulíc mesta pre moderné, sebavedomé ženy všetkých vekových kategórií, ktoré vyhľadávajú kvalitnú a trvácnu módu za optimálne ceny.

STREET ONE – svieža móda na každý deň

Značka STREET ONE každoročne predstaví dvanásť nových kolekcií s oblečením a doplnkami, ktoré reagujú na aktuálne módne trendy. Pre oblečenie STREET ONE je typická jednoduchá elegancia, vďaka ktorej je možné jednotlivé kúsky dokonale kombinovať podľa potreby. Keďže je to značka zameraná na praktickú, každodennú módu, pri navrhovaní sa zohľadňuje aj pohodlie. Máš chuť vniesť do šatníka nový život? Pozri si výber oblečenia STREET ONE online a vyber si kúsky, ktoré budeš môcť ľahko kombinovať podľa nálady a potreby. Vďaka rozmanitému sortimentu na ABOUT YOU ľahko vyriešiš akúkoľvek módnu dilemu. Nájdeš tu šaty rôznych dĺžok, strihov a vzorov, klasické kardigány, elegantné aj ležérne sukne, topy, pohodlné rifle, zimné a prechodné bundy, ale aj nadčasové kabáty. STREET ONE eshop nezabúda ani na doplnky, ktoré by mali byť bodkou každého dokonalého outfitu.

STREET ONE online obchod ponúka všetko pre tvoj štýl

STREET ONE je mladistvá móda, ktorá už takmer 40 rokov prináša na trh oblečenie pre každú príležitosť. Je to značka pre ženy, ktoré sa chcú dobre obliekať, ale nebaví ich stáť celý deň pred zrkadlom. Ak si zadovážiš len pár starostlivo vybratých kúskov, ich kombináciou si dokážeš vytvoriť pohodlný a štýlový outfit do práce, na rande, na párty či na pokojnú víkendovú prechádzku. Taká by mala byť móda pre súčasné ženy – predpokladať, po čom túžia, no zároveň im poskytovať priestor na vytvorenie osobitého štýlu. STREET ONE eshop ti preto dáva možnosť vyskladať si originálny šatník a identifikovať svoj vlastný, jedinečný štýl na každý deň. Chceš byť ženská a elegantná? Alebo uprednostňuješ pohodlie a ležérny štýl? Čo ťa najviac vystihuje? Na ABOUT YOU sa môžeš presvedčiť, že možnosti sú naozaj neobmedzené!