Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

SKECHERS - Oceňovaný svetový líder v priemysle so športovou obuvou

Značka SKECHERS navrhuje variabilnú obuv pre športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Vďaka svojmu dizajnu, kvalite a pohodliu sa značka stala obľúbenou voľbou pre ľudí každej vekovej kategorie. Na medzinárodnom trhu úspešne prevádzkuje viac než 200 predajní, ktorých počet sa vďaka popularite neustále zvyšuje. Do ponuky na SKECHERS online patria okrem širokej škály a rozmanitosti typov obuvi, ktorou sa firma špecializuje, aj športové oblečenie a doplnky. Kolekcie pre mužov, ženy a deti hýria farbami, vyberanými materiálmi a špeciálnou technológiu, pomocou ktorej boli jednotlivé produkty precízne navrhnuté a vyrobené, uspokoja potreby a očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Bohatá ponuka športového oblečenia zaručí dokonalý komfort a vyberú si z nej športovci na profesionálnej, ale aj rekreačnej úrovni. Pestrú kolekciu značky SKECHERS si môžeš prehliadnuť teraz online na ABOUT YOU.

SKECHERS online - Cesta k úspechu

Bohatá historia značky sa dátuje do roku 1992, kedy bola založená Robertom Greenbergom v Spojených štátoch, v Kalifornii, kde má dnes firma aj hlavné sídlo. Ich prvý produkt uzrel svetlo sveta a stal sa ním pár pánskych topánok logger boot, ktoré boli typ trekových kotníkových čižiem na uviazanie. Odvtedy sa kolekcia značky SKECHERS postupne rozrástla od jedného štýlu až po súčastnú škálu s veľkým výberom. Dnes sa jej ponuka rozšírila na neuveriteľných 3000 typov topánok pre mužov a ženy k rôznym aktivitám. Trendové topánky dominujú na trhu svojou nadštandardnou pohodlnosťou, vysokou kvalitou, inovatívnou technológiou a dostupnými cenami. Tiež isto oceníš štýlovosť a funkčnosť obuvi počas obľúbených športov a aktivít, ako beh, golf alebo cvičenie vo fitness centre. Značka SKECHERS sa pýši 80-timi oceneniami, ktoré získala od založenia za svoju kvalitu.

SKECHERS - Vysoký výkon v pohodlí

U tejto značky si môžeš svoju obuv vybrať podľa plánovanej aktivity z dvoch kategorií. Pre náročnejších športovcov je v ponuke značka SKECHERS Performance Division, kde boli zaradené topánky vyrobené tak, aby dali chodidlu pevnejšiu a stabilnejšiu oporu, boli pohodlné a ultra ľahké. Kategória obuvi na ležérne nosenie a prechádzky obsahujú memory foam, ktorá pri kráčaní dodá unikátny komfort a sú vyrobené z ultra ľahkého a priedušného materiálu. Vďaka pružnosti, priedušnosti a ľahkosti materiálu sa stane SKECHERS favoritom mnohých športových nadšencov. Kolekcie obsahujú tričká, športové podprsenky, mikiny a nohavice. Medzi množstvom doplnkov SKECHERS online nájdeš ponožky, slnečné okuliare, čiapky, tašky, hodinky, ale aj produkty na ošetrovanie obuvi.