Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od SCOTCH & SODA285

Scotch and Soda: Móda zrelá ako pätnásťročná whisky

Hľadáš brand, ktorý by dokonale vystihoval tvoj charakter? Potom sa najprv musíš pýtať, aká vlastne si. Ak je odpoveď originálna, sebavedomá, dospelá, no zároveň hravá a kreatívna, holandská značka Scotch and Soda by sa mohla stať tvojou novou druhou kožou. Tento jedinečný módny brand je na trhu už od roku 1985 a mnohé z dám, ktoré ho objavili, mu už ostali verné. Bez ohľadu na to, či k jeho fanúšičkám už dávno patríš alebo ho ešte len objavuješ, v ABOUT YOU si iste prídeš na svoje. Pod hlavičkou Scotch and Soda ti na tejto stránke ponúkame úchvatné dizajny, ktorým nechýba nádych severského minimalizmu, ale ani úchvatný retro šmrnc, ktorý sa hádam nikdy neopozerá. Saká a kabáty, nohavice aj sukne, nádherné šaty či extravagantné overaly. Vitaj na mieste, kde sa módnej fantázii nekladú žiadne medze.

Scotch and Soda – z Amsterdamu s láskou k móde

Už si niekedy bola v Amsterdame? Táto starobylá severská metropola nie je ako žiadne iné mesto na svete. Nekonečná spleť malebných kanálov, typické červené tehličky elegantných radových domov, pestrofarebné tulipány a atmosféra absolútnej slobody pre každého. Ak by toto mesto malo byť módou, vyzerala by presne ako kolekcie značky Scotch and Soda. Trénované oko modely tohto brandu okamžite rozpozná. Vyznačujú sa úchvatnými vzormi, dokonale padnúcimi strihmi a perfekcionistickým spracovaním do posledného detailu. Je to, skrátka, móda pre náročných - ale to vôbec neznamená, že je usadlá a konzervatívna. Práve naopak, jej doménou je hravosť, pestrosť a odvaha odlíšiť sa na prvý pohľad. Spokojne prikyvuješ hlavou? Tak neváhaj a vpusti tento svieži módny vietor aj do svojho šatníka.

Scotch and Soda online? V ABOUT YOU nájdeš všetko, čo hľadáš!

Scotch and Soda je u nás ako doma. Nezáleží na tom, čo práve hľadáš - od nás určite naprázdno neodídeš. Klope na dvere leto? Tak to si nesmieš nechať ujsť našu pestrú ponuku Scotch and Soda šiat v parádnych “boho” dizajnoch - krátke aj dlhé, presne podľa tvojho vkusu. Si skôr na nohavice? Šortky tohto brandu ti vykúzlia tú najkrajšiu letnú siluetu. No a na zimu sú ako stvorené extravagantné dlhé kardigány s mozaikami kontrastných vzorov a motívov. Scotch and Soda je obľúbená značka aj medzi pánmi - bestsellermi sú najmä košele, ale odporúčame ti neprehliadnuť ani kvalitný a všestranný výber jej obuvi. Od letných šľapiek cez slip-on plátenky až po vysokú šnurovaciu obuv v military štýle. Ak potrebuješ svoj šatník naozaj osviežiť, toto je voľba, ktorú nemôžeš oľutovať.