Prejsť na hlavný obsah

ABOUT YOU Fashion Week: Až do -40% EXTRA5

Iba:00h00min00s
Všetky produkty od PUMA1 227

Puma - značka pre milovníkov športu

So svojou 65 ročnou históriou je Puma z jednou z hlavných športových značiek na svete. Ponúka predovšetkým funkčné a lifestylové produkty. Puma sa špecializuje na výrobu športového oblečenia, obuvi a vybavenia pre všetky vekové kategórie. Label využíva rôzne technické inovácie, kvalitné materiály v kombinácii s revolučným dizajnom. Značka sponzoruje radu známych futbalistov ako Pelé, Eusébio alebo Johan Cruijff. V roku 2008 sa Puma taktiež zviditeľnila počas olympijských hier v Pekingu, vďaka Usainovi Boltovi, ktorý značku reprezentoval a pokoril štyri svetové rekordy za sebou. Okrem kvalitnej obuvi a oblečenia sa Puma zameriava aj na doplnky ako kabelky a tašky.

Príbeh tejto ikonickej značky začal už pred 2. svetovou vojnou

História značky Puma je do istej miery spätá so značkou adidas. Zakladatelia oboch firiem sú totižto bratia, ktorých cesty sa kvôli 2. svetovej vojne rozišli. Rudolf Dassler zakladá značku RUDA, ktorú ale vzápätí premenováva na Puma. Spočiatku sa Rudolf zameriaval na výrobu obuvi pre futbalových hráčov. Label začal spolupracovať s rôznymi návrhármi z celého sveta a vznikli slávne ikonické kolekcie obuvi, oblečenia a doplnkov. Puma sa rada púšťa aj do vzrušujúcich spoluprác so známymi umelcami, vďaka čomu môžeš svoj botník alebo šatník obohatiť o kúsok, ktorého dizajn vznikal pod rukami speváka The Weeknd alebo barbadoskej speváčky Rihanny. Objav neotrelé modely tenisiek, ktoré hrajú množstvom farebných kombinácií. Logo skákajúcej šelmy si zamiluješ na mikinách alebo tričkách, ktoré využiješ na každodenné nosenie, ako aj na športové aktivity. Ľadvinky len tak prehodené cez rameno sú hitovkou, zaobstaraj si nejakú z produkcie značky Puma.

Puma by nemala chýbať v žiadnom šatníku

Športovým nadšencom futbalu, behu, fitness, golfu a motošportu by nemali ujsť žiadne kúsky v tomto Puma eshope, ktorý poskytuje ozaj ľahký výber z pohodlia domova. Ak nie si fanúšik športovania, určite si nájdeš kúsok Puma online aj na bežné, každodenné nosenie. Ak dbáš o udržateľnosť a životné prostredie, label si určite získa tvoje srdce, pretože pri výrobe svojich produktov šetrí prírodu. Značka ti ponúka kvalitu, dizajn, dlhoročnú tradíciu a štýl, ktorý ťa len tak ľahko neomrzí. Puma predstavuje aktuálne módne trendy a vytvára pohodlný a nadčasový štýl obliekania.