Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od PIECES3 444

PIECES – dámska značka, ktorá vytvorí moderný vzhľad

Táto značka patrí medzi tie značky, ktoré sa snažia nielen podporiť nezávislosť žien, ale aj pre každú dámu vytvoriť osobitý a originálny vzhľad. Baví ťa obliekať sa sviežo a farebne? Móda je pre teba zábava a vyžívaš sa v nových veciach, ktoré nepôsobia nudne? PIECES je značka, ktorá nič nezanedbá a rozhodne stojí za to venovať jej pozornosť. Okrem toho, že prispôsobuje svoje štýly najnovším trendom a každý typ osobnosti má jednoducho v malíčku, vždy dokáže prekvapiť zaujímavými novinkami. Strihy pôsobia naozaj žensky a každá dáma sa vie prostredníctvom týchto strihov a doplnkov slušne vyparádiť. Móda je vhodná na bežné nosenie ale aj do práce. Ak hľadáš niečo, čím chceš podčiarknuť svoju ženskosť, tak PIECES online určite nenechaj bez povšimnutia a prezri si pestrú ponuku oblečenia priamo na ABOUT YOU. Oživ svoj šatník o kúsky oblečenia, v ktorých budeš vyzerať naozaj žensky.

PIECES – z malej rodinnej firmy až po svetovú značku

PIECES bez pochyby patrí medzi úspešné svetové značky. Firma vznikla v roku 2003 v Dánsku, keď sa rozhodla vydať sa na samostatnú cestu a v roku 2004 už vlastnila prvé dva PIECES obchody v Amsterdame a Kodani. Rokmi sa úspešne rozrastala až do dnešnej podoby. V súčasnosti sa s ňou môžeš stretnúť až v 54 kamenných obchodoch a 15 obchodoch online. Čokoľvek potrebuješ, či už je to doplnok alebo samotné oblečenie v podobe svetrov, šiat, búnd, nohavíc a mnohých ďalších produktov, nájdeš v PIECES eshope na ABOUT YOU. Táto rýchlo sa rozrastajúca značka podčiarkne osobnosť každej dámy. Nečakaj na vhodnejšiu príležitosť a cíť sa nezávisle a žensky v každom ročnom období a za každého počasia.

PIECES eshop ponúka oblečenie, ktoré bežne potrebuješ

Predstavujeme dámsku značku, ktorá svojimi príjemnými ženskými strihmi už zaujala nejednu ženu. Značka ponúka všetko, čo potrebuješ k bežnému životnému štýlu pre každý deň. Či už práve potrebuješ rifle, mikiny, tričká alebo tuniky a blúzky, PIECES online ťa vždy prekvapí svojou rôznorodosťou oblečenia a širokým výberom. Oblečenie vieš pre každý prípad doladiť najrôznejšími osobitými doplnkami, ktoré zanechajú celkovo ženský dojem. Máš plnšiu postavu alebo potrebuješ niektoré partie tela jednoducho zakryť a iné zvýrazniť? Pre strihy PIECES to nie je žiaden problém. Vybrať si môžeš nielen rôzne druhy oblečenia, ale aj farby a veľkosti. Dožič si niečo pekné pre seba alebo to venuj ako darček – stačí si vybrať podľa vlastného vkusu na ABOUT YOU.