Prejsť na hlavný obsah

ONLY – značka, ktorá nemá vekovú hranicu

V posledných rokoch sa čoraz viac hovorí, že to najlepšie sa zrodilo v 90tych rokoch 20. storočia. Napriek veľkému pretlaku módnych značiek, ako aj nekonečnému moru dostupného oblečenia, je predsa len raritou nájsť si kúsky, ktoré nielen krásne vyzerajú, ale aj skvele sedia a sú nadmieru pohodlné. Značka ONLY pochádza z Dánska a existuje už niekoľko rokov - presnejšie od 1995. I napriek tomu jej chvíľu trvalo pokoriť hranice okolitých krajín, no keď sa napokon do zahraničia dostala, stala sa pevnou stálicou. Dôvodov na to je hneď niekoľko, no určite hlavne preto, lebo jedným z jej hlavných cieľov sú kolekcie, ktoré sú založené na súčasných módnych trendoch, ale zároveň sú pohodlné, ľahko nositeľné, zdôrazňujú osobnosť svojho majiteľky, a tak zvyšujú sebadôveru, bez ohľadu na vek. O tomto tvrdení sa môžeš presvedčiť aj pri pohľade na široký sortiment značky ONLY v eshope ABOUT YOU.

ONLY – ako sa z malej Dánskej značky stala svetová značka

Ako jedna z prvých sa táto značka zamerala na spojenie populárnych módnych trendov s vysokou kvalitou materiálov. Tento výsledok značka navyše ponúkla za skvelú cenu dostupnú každému. Týmto si získala verných fanúšikov, ktorí si obľúbili jej široké portfólio, ktoré však vždy vyžarovalo sebadôveru, bezstarostný štýl, a štýlovosť. Vlastnosti, ktoré sa stali vlastné dnes najmä mladšej, mileniálnej, generácii. ONLY online sa rozhodla nesústrediť sa len na tradičné portfólio. Namiesto toho sa pobrala cestou denimu, a netrvalo dlho, a značka sa stala jedným z hlavných hráčov aj v tejto kategórii. S ľahkosťou previedli módu High Street fashion do svojich kolekcií a tak dokázali priblížiť svojim zákazníkom trendy, ktoré dovtedy väčšina z nich považovala za nedosiahnuteľné. No ako je to možno vidieť aj na ponuke módy na ABOUT YOU, tieto ONLY kúsky sú dnes dostupné všetkým.

ONLY online drží krok s najnovšími trendmi, hneď na niekoľkých frontoch

V dnešnej dobe typickej záľahou módnych značiek a produktov nie je ľahké uspieť. Preto je teda príjemne jedinečné, že značka to nielen dokázala, ale urobila tak bez toho, že by skompromitovala svoje hodnoty a svoj pôvodný úmysel - jedinečne štýlovú módu, v ktorej sa každý, bez ohľadu na vek, cíti pohodlne a sebavedomo. Spoločnosť pravidelne ponúka krásnu, jemnú, no zároveň šmrncovnú módu. Je to ešte o to viac očarujúce, že ONLY toto dokázali hneď v niekoľkých kategóriách. To znamená, že v ich ponúkaných ONLY online kolekciách na ABOUT YOU, nájdeš nielen krásne kúsky, ale aj denimové kolekcie.