Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od NEBBIA30

Nebbia: Domáca fitness značka, ktorá z teba dostane maximum

Ak sa zaujímaš o fitness, bodybuilding či iné spôsoby kondičného športovania, iste ti značku Nebbia netreba dvakrát predstavovať. Je to brand, ktorého nablýskané reklamy plné hviezd z fitness sveta (vrátane Arnolda Schwarzeneggera) zdobia všetky lifestylové časopisy. Vieš však, že tento svetový módny brand v skutočnosti pochádza zo Slovenska? Koncom 90. rokov 20. storočia ho v Žiline založili manželia Stanka a Martin Peckoví. Jeho úspech však už dávno hranice našej malej krajiny prekročil a stal sa tak jedným z najúspešnejších vývozných artiklov zo Slovenska vôbec. Teraz sa môžeš stať súčasťou tohto úspechu tiež – stačí, ak si niečo vyberieš z nášho pestrého Nebbia online katalógu. Na výber máš bohatý sortiment športových legín, teplákov, mikín, športových podprseniek či dokonca plaviek. Pomôžeme ti nájsť medzi nimi ten pravý kúsok presne pre teba.

Štýlové kúsky Nebbia pre dámy aj pánov na vrchole síl

V prvých rôčkoch svojej existencie mala značka Nebbia o svojom zákazníkovi celkom jasnú predstavu: Bol to výhradne muž, vášnivý kulturista či bodybuilder. Prvé kolekcie obsahovali pánske tepláky, tielka, tričká a mikiny, ktoré boli ako stvorené na náročné silové tréningy, keďže výborne odvádzali pot a umožňovali maximálnu voľnosť pohybu. S raketovým nárastom popularity značky sa však rýchlo začal rozširovať aj jej sortiment. Dnes v ňom už nájdeš prakticky kompletný fitness šatník, a to tak pre pánov, ako aj dámy. Outfity Nebbia sa predávajú vo viac než 20 krajinách sveta vrátane USA. Slovenská značka sa dokonca stala aj oficiálnym sponzorom oblečenia pre najprestížnejšiu kulturistickú súťaž planéty Mr. Olympia.

Objav trendy kúsky Nebbia online za top ceny

Obzeráš sa po novom fitness kúsku, no nevieš sa rozhodnúť, ktorý bude pre teba ten pravý? Z pestrej ponuky Nebbia outfitov sa vyberá naozaj ťažko. Základom každého fit šatníka sú však pohodlné športové nohavice – prečo teda nezačať nimi? Pre dámy jednoznačne vedú v obľúbenosti fitness legíny. Elastické textílie dajú krásne vyniknúť vyšportovaným krivkám a pri pohybe ťa nijako neobmedzujú. Kvalitné funkčné materiály zároveň výborne pohlcujú vlhkosť a prevzdušňujú tvoju pokožku. Pre pánov sú najuniverzálnejšou voľbou bavlnené tepláky. Na výber máš z krátkych aj dlhých modelov vo viacerých farbách. Čo na vrch? Pre dámy trénujúce v interiéroch sú skvelou voľbou športové podprsenky, ktoré spevnia ich prednosti a odpútajú ich od gravitačnej sily. Ich štýlové dizajny a pestré farby ťa iste dostanú! Páni si z ponuky Nebbia môžu vybrať rôzne funkčné tielka, tričká a mikiny, v ktorých skvelo predvedú svoje široké ramená. No a kde tieto všetky parádne kúsky vlastne nájdeš? Ten najvýhodnejší Nebbia e-shop máme v ABOUT YOU, pretože len u nás svoj nákup získaš aj s bezplatným doručením a vrátením tovaru až do 100 dní.