Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Obuv219

Mustang obuv – súčasť silnej značky

Mustang, voľne žijúce plemeno koňa, je jedným z najznámejších amerických symbolov. Stal sa synonymom divokosti, nespútanosti a slobody. Azda aj preto sa názvom „Mustang“ označujú modely áut (Ford) či lietadiel (P-51). Toto pomenovanie sa však ujalo aj vo svete módy, hoci firmu s rovnomenným názvom by sme v Severnej Amerike hľadali len ťažko. História módnej značky sa začala písať v 30-tych rokoch 20. storočia v Nemecku. Povojnové Nemecko však bolo v troskách a rozvoj textilného priemyslu v tom čase nebol prioritou. Na Mustang obuv si tak trh musel nejaký ten piatok počkať... Obzvlášť, keď sa do pozornosti firmy dostali najskôr džínsy – v roku 1953 bol vyrobený prvý model špeciálne pre ženy, aby ho o dva roky neskôr nasledoval „zamatový“ experiment. V roku 1958 bol zaregistrovaná samotná značka Mustang. A tak sa pod ochrannými krídlami v Nemecku začali šiť rifle z kvalitného amerického denimu.

Spoľahlivá trendy obuv Mustang

Staviť koncom 60-tych rokov minulého storočia na džínsy sa rovnalo výhre v lotérii. Začínala sa totiž džínsová éra. Zároveň nastupovala mladá generácia a s ňou sa v mnohých krajinách objavil aj nový, uvoľnenejší životný štýl. Značka sa vďaka reflektovaniu týchto trendov stala mimoriadne úspešnou. Svoje portfólio postupne rozširovala aj o ďalšie časti outfitov. Okrem iného napríklad o topánky. Obuv Mustang sa tak stala jedným z definujúcich prvkov brandu, ktorý svoje meno stavia na typicky nemeckej precíznosti a kvalite. Ak hľadáš topánky, na ktoré sa budeš môcť spoľahnúť v každom okamihu dňa, si tu správne. Pri výrobe „Mustangov“ z našej ponuky sa dbalo na každý detail. Takisto aj použité materiály museli spĺňať najvyššie očakávania – tým je ale tento brand povestný. Neváhaj a obuj sa do kvality!

Topánky Mustang: decentná, moderná, nadčasová kvalita, ktorá sa oplatí

Na našom zozname nájdeš tenisky i sandále, ale najmä čižmy a členkové čižmy vyrobené z kože. Práve koža patrí spolu s denimom k materiálom, ktoré firma preferuje azda najviac. Samotná Mustang obuv je veľmi trendy a šik. Ideálna najmä pre tých, ktorí v dnešnej dobe nevyhľadajú priveľkú dávku extravagantnosti. Firma sa pri svojich produktoch rozhodla staviť na nadčasovosť a univerzálnosť, preto sú „Mustangy“ skvelým doplnkom k outfitom formálnejšieho charakteru. Spĺňajú topánky Mustang atribúty, ktoré od prvotriednej obuvi očakávaš? S ich kúpou potom nemusíš otáľať. K tvojmu rozhodnutiu určite prispejú aj nízke ceny na našej stránke. Pravidelne ponúkame zľavy vo výške desiatok percent, ktoré z tvojho nákupu spravia príjemnejší zážitok.