Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky

Motel: Originálna vintage značka výhradne pre dámy

Motel, to je nostalgická móda pre dámy, ktoré sa neboja ukázať celému svetu svoje sebavedomie a jedinečnosť. Toto je značka, ktorá sa na nič nehrá – zabudni preto na pompézne strihy a honosné materiály. Slobodomyseľnosť a bezprostrednosť tu vystihujú najmä módne návraty do 90. rokov v podobe ornamentálnych dizajnov, sexy crop topov a zvieracej potlače. Vráť sa do vlastnej puberty a roztoč to konečne naplno. Ak hľadáš dokonalý outfit na párty, koncert či len pôžitkárske potulky mestom, zamier rovno do nášho Motel e-shopu a objav v ňom svoje staronové, zdravo drzé ja.

Motel je štýlový návrat k mladistvej rebélii

Spomenieš si ešte na časy, keď si sa prvýkrát začala zaujímať o módu a spoločenský život? Prvé experimenty s mejkapom, prvé opätkové topánky, prvá rebélia voči rodičom, ktorí ťa nechceli pustiť na vysnívaný koncert. Dnes už je možno tvoj život skôr o zodpovednosti a povinnostiach, štipka hravej revolty ale nikdy nie je na škodu. Motel je móda, ktorá v tebe iskru pubertálnej divožienky spoľahlivo prebudí. Pri pohľade na tieto outfity si okamžite spomenieš na svoj prvý grungeový koncert, techno párty s najlepšou kamoškou zo strednej či na matematikárku, ktorá pri pohľade na tvoj odvážny outfit odhaľujúci pupok kedysi zalamovala rukami. Dopraj si konečne slobodu, po ktorej si vtedy tak túžila. Vráť sa v čase a spomeň si na bezpodmienečnú radosť, ktorá prichádza len vtedy, keď žiješ pre daný okamih. Motel je brand, ktorý ti dokonale rozumie a dokáže ti, že vek je naozaj len číslo.

Motel: Trendy, ktoré sa vracajú v čase

Zdá sa ti byť všetka dnešná móda na jedno kopyto? Zabudni na premenlivé trendy a vráť sa k stáliciam minulých dekád – napokon, móda často znovuobjavuje vlastné poklady, a tak ťa možno čoskoro budú všetci nasledovať. Motel je značka hýriaca jedinečnými nápadmi a originalitou. Upriam napríklad pozornosť na jej úžasné tričká s potlačou škorpióna či draka alebo priehľadnú párty súpravu s čínskymi znakmi. Si skôr fanúšičkou nezávislej scény? Nonkonformné maxi sukne stačí spárovať s tvojimi obľúbenými Martenskami a premeníš sa na módnu ikonu každého festivalu. Deväťdesiate roky, to bola aj sexuálna revolúcia. Ultra-minisukne, bodycon šatôčky vysoko nad kolená, provokatívne výstrihy v dekolte, hriešne vysoké rozparky. V kolekciách značky Motel to všetko nájdeš v neprehliadnuteľných kombináciách žiarivých farieb a lesklých materiálov. Niekedy pritom stačí len vhodná kombinácia a z výstredného modelu sa stane zaujímavý akcent do všestranného outfitu na každý deň. Popusť uzdu svojej fantázii a vychutnávaj si život plnými dúškami.