Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Missguided84

Missguided – značka ovplyvnená skutočným životom

Väčšina žien by chcela vyzerať skvele a pôsobiť sebavedomo. Missguided je značka, ktorá ti v tomto zaručene pomôže. Značka je odvážna a priamočiara, inšpirovaná skutočným životom. Všetko, čo sa snaží vytvoriť, je prispôsobované zákazníkovi. Brand vníma potreby terajšieho sveta, či už si všíma štýl na uliciach, médiá alebo populárnu kultúru. Vytvára špecifický štýl, ktorý upozorňuje na to, aké je byť ženou v dnešnom svete. Si cieľavedomá a sebavedomá žena s vlastným vkusom? Hľadáš oblečenie, v ktorom budú obsiahnuté všetky prvky tvojho života? V tom prípade si určite niečo vyberieš cez Missguided eshop na ABOUT YOU. Missguided online je skvelá možnosť ako si vybrať niečo, čo vystihne tvoju osobnosť. Značka, ktorá sa snaží o posilnenie postavenia žien v spoločnosti, každý týždeň ponúka tisícky nových štýlov. Neustále pracuje na tom, aby mohla ponúknuť najčerstvejšie kúsky, ktoré sú pripravené na nosenie.

Missguided – celosvetová značka s rýchlym rastom

Nitin Passi založil značku Missguided v roku 2009 a odvtedy je jej jediným vlastníkom. Skvelá myšlienka tohto šikovného človeka umožnila, že firma sa veľmi rýchlo rozšírila nielen vo Veľkej Británii, ale aj v USA, Austrálii, Francúzsku a Nemecku. Spoločnosť Missguided od jej založenia veľmi napredovala a ako sa vyvíjala, začala spolupracovať aj s inými firmami. V roku 2015 preto, aby mohla zaistiť svoje aktivity medzinárodne, podpísala dohodu s Xpo. V roku 2016 dokonca začala predávať aj svadobné šaty. Spolupracovala aj s viacerými celebritami ako napríklad so speváčkou Nicole Scherzinger. Vďaka tejto spolupráci sa podarilo firme zvýšiť svoje tržby až o 35%. Missguided je značka, ktorá má nielen úspešnú minulosť, ale naďalej napreduje aj v súčasnosti. Prezri si aj ty niektoré jej kúsky priamo na ABOUT YOU.

Missguided eshop predstavuje oblečenie, ktoré zaujme

Oblečenie značky Missguided zahŕňa všetko, čo každá žena potrebuje a vyhľadáva. Nájdeš tu šaty, sukne, džínsy, mikiny a veľa ďalšieho oblečenia, ktoré bežne potrebuješ. Oblečenie od tohot brandu má šmrnc, no zároveň je vhodné pre najrôznejšie príležitosti. Či už si štíhla alebo plnšej postavy, prostredníctvom Missguided eshop rozhodne nájdeš niečo, čo bude sedieť priamo na tvoju postavu a budeš sa môcť cítiť pohodlne a sebavedomo. Missguided ponúka naozaj skvelé veci, ktoré odzrkadľujú život a osobnosť každej z nás. Preto neváhaj a vyber si niečo zo širokého sortimentu tejto vysoko predávanej značky na ABOUT YOU a obohať svoj šatník o oblečenie, ktoré každému napovie, kto naozaj si.