Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od LASCANA3 444

LASCANA – značka od žien, ženám

Ako LASCANA s obľubou hovorí, dnes žijeme vo svete žien. Nie je sa teda preto čudovať, že je to práve táto zákaznícka kategória, na ktorú sa LASCANA špecializovala. A ide jej to skvele. Odkedy sa pred 15timi rokmi objavila na Nemeckom trhu, tvrdohlavo si ide za svojím a jej cieľ je stále rovnaký - umožniť ženám, aby sa vo svojej koži a oblečení cítili nielen pohodlne, ale aj príťažlivo. Táto stratégia sa očividne skvele vypláca, keďže si získava čoraz viac fanúšikov a to nielen v Európe. Od 2017 funguje totiž aj na Americkom trhu. V LASCANE sa snúbi skvelá vízia s dizajnovou a materiálovou kvalitou a presvedčiť sa o tom môžeš teraz aj na ABOUT YOU.

LASCANA eshop zastáva všetko – od plavkových špecialistov až po kategóriového odborníka

Keď LASCANA začala, značka sa sústreďovala najmä na spodné prádlo a plavky. A aj keď je dnes portfólio omnoho bohatšie, LASCANA je stále hrdá na svoje začiatky a jej cieľ je stále rovnaký – tvorba oblečenia, ktoré je krásne a príjemné na nosenie. Ako je také niečo možné dosiahnuť? Podľa LASCANA, trik spočíva v tom, že to najlepšie oblečenie pre ženy môže byť navrhnuté len ženami samotnými. Ak si teda kúpiš niečo od LASCANA online, môžeš si byť istá, že to nebude nič čo by si dizajnérka sama neobliekla. Toto je evidentné aj pri širokej ponuke veľkostí a košíčkov – predsa len, nakupovanie je omnoho jednoduchšie, ak si môžeš vybrať ktorúkoľvek veľkosť od 0 do 24, ako aj košíčky od AA do G. Tento široký sortiment modelov je možné vidieť aj na ABOUT YOU.

LASCANA rastie, ale podľa svojej vlastnej filozofie

Povedzme si priamo, tieto dámske kolekcie ti asi vyrazia dych. LASCANA operuje presne podľa svojho motta, a berie dizajn oblečenia od žien pre ženy veľmi vážne. Výsledkom sú kúsky, v ktorých sa snúbi zmyselnosť s kvalitou, a funkčnosť nie je obetovaná dizajnu. Nie je teda prekvapením, že túto úspešnú formulku sa značka rozhodla použiť aj v nových kolekciách a nápadoch – napríklad letne šaty, svadobné spodné prádlo, ale aj služba Mixkini – kde si môžeš sama vytvoriť tú perfektnú plavkovú kombináciu. Čo viac, vo svojich obchodoch majú vždy pohodlné kabínky so štyrmi variáciami svetiel. Predsa len, aj tá najkrajšia žena na sebe nájde nedostatok v nepríjemnom svetle typickej kabínky. Každá žena si tu jednoducho príde na svoje, bez ohľadu na proporcie a na to, či hľadá niečo komfortné alebo sexy. Ponuka LASCANA eshopu je založená na preklade ženského kúzla do reality, a realita je taká, že sa im to čarovanie skvele vydarilo, ako je to vidno aj v ponuke na ABOUT YOU.