Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

HUF: Osviežujúci skejterský štýl na každý deň

Skateboarding stojí v pozadí nejednej úspešnej módnej značky. Je to tiež prípad brandu HUF, ktorý by sme ti dnes chceli predstaviť trochu bližšie. Ako ti napovie už letmý pohľad na kúsky z kolekcií tohto amerického brandu, dominantným prvkom je tu ležérne pohodlie a nonšalantný športový štýl, ktorý dýcha zdravou drzosťou a bezstarostnosťou. Neostávaj však len pri letmých pohľadoch! HUF je značka, ktorá ťa prekvapí najmä pôsobivými detailmi. No úplne najlepšie ju dokážeš oceniť až pri skutočnom nosení na tele, kedy dokonale vyniknú jej kvalitné materiály a dômyselné strihy. Ešte váhaš? Prezradíme ti niekoľko skvelých dôvodov, prečo dať tejto značke šancu. Máme pre teba tiež tipy, ako si jednoducho poradiť s jej stylingom.

HUF: Z newyorských ulíc do celého sveta

Značka HUF tento rok oslavuje dvadsať rokov na trhu. Presne v roku 2002 totiž newyorský rodák a profesionálny skejter Kieth Hufnagel otvoril svoj prvý špecializovaný butik. Zakladateľ značky so svojou doskou precestoval celý svet a aj svojej móde preto vtlačil výraznú pečať svetobežníctva. Okrem toho sa v nej však neprehliadnuteľne zrkadlí aj jeho vášeň pre grafity, moderné umenie, hiphop či punk. Je to, skrátka, dokonale namiešaný kokteil streetwearovej kultúry, ktorý si ľahko zamiluješ. Popularita značky HUF sa vďaka jej nezameniteľnému štýlu veľmi rýchlo rozšírila po celej Amerike a neskôr prerazila aj do Európy a ďalších svetových končín. Dnes už nie je žiadnou neznámou ani u nás. Rozhodne to však nie je žiadna „masovka”, čo iste poteší najmä milovníkov módnej originality a jedinečnosti.

Objav módne bestsellery HUF v ABOUT YOU

Čo všetko môžeš od kolekcií HUF vlastne čakať? Výber je podmienený najmä samotným charakterom tejto módy, ktorá je určená predovšetkým na voľnočasový relax, outdoorové dobrodružstvá či potulky mestom. Prím tu teda hrajú najmä klasické bavlnené tričká s nápaditými motívmi, ležérne pánske mikiny s kapucňou alebo pohodlné nohavice s množstvom praktických vreciek. Farebná paleta tohto brandu kombinuje neutrálne tóny sivej či béžovej s hravými pastelovými a krikľavými odtieňmi, takže si na svoje príde naozaj každý. K bestsellerom značky HUF jednoznačne patria aj štýlové módne doplnky, ako sú beanie čapice či výrazné ponožky. Tieto doplnky dotvoria tvoj streatwearový HUF look do úplnej dokonalosti. No styling je v prípade tohto brandu vo všeobecnosti celkom nenáročný. V princípe platí, že je povolené všetko, v čom sa ty sám budeš cítiť pohodlne a cool. Tvoj dobrý pocit je predsa tým najdôležitejším! V ABOUT YOU teraz nájdeš pestrý výber módnych kúskov z kolekcií HUF online, pohodlne a za výhodné ceny. Aby bol tvoj nákup ešte pohodovejší, zatiahneme za teba dokonca aj poštovné. Už si stačí len vybrať!