Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od heine715

Heine, povojnová nemecká hviezda

Keď sa povie 50. roky v Nemecku, asi nikomu z nás nenapadne zrod módnej značky. Avšak to presne sa stalo v Karlsruhe v 1951, kedy sa začal príbeh značky heine, ktorá dnes ponúka lifestyle produkty a oblečenie pre zákazníkov so zmyslom sebadôvery. Táto ich túžba je celkom očividná aj v produktoch, ktoré tvoria, a všetky sú typické dizajnovou odvážnosťou, kvalitou a zmyslom pre trendy. Preto niet divu, že imponuje najmä sofistikovaným ženám, ktorým záleží na ich individualite. Je to aj preto, lebo heine sa darí prekladať nové trendy kvalitne a s eleganciou, a tak ich portfólio má aj dušu, aj kráča s dobou, ako sa o tom napokon môžeš presvedčiť aj na ABOUT YOU.

Heine online ti štýlovo vybaví aj garderóbu, aj byt

Čokoľvek hľadáš, či už na nosenie alebo do bytu, heine skoro určite má to, po čom si ani nevedela, že ti srdce piští. V ich online e-shope nájdeš rôzne maxi letné outfity, šaty-chameleóny, ktoré budú skvele vyzerať aj v office, aj neskôr na večeri, či dokonca jedinečné a módne úplne nevyhnutné, prekrásne kožené bundy. To ale samozrejme nie je všetko a heine ťa radi oblečú aj na špeciálne udalosti, ktoré si môžu vyžadovať napríklad trblietavé sequinové šaty pre glam večer, či kombináciu čipkového topu a voľných, krásnych nohavíc, čo je outfit ideálny na letnú párty. Nezáleží teda, či hľadáš osudové koktejlky, bundu, ktorá celý outfit spojí, alebo super doplnok do domácnosti, heine online ti odporučí tie najlepšie kúsky, presne ako my tu na ABOUT YOU.

Heine e-shop ti učarí

Inšpirácia jedinečnej módnej značky heine často plynie z Parížskych ulíc, a niekedy na prvý pohľad prudko elegantné kúsky oplývajú bohémskou dušou, ktorá na povrch vyláka aj tvoje umelecké črty. Čokoľvek teda chceš nájsť a tak obnoviť tvoju garderóbu, či už sú to letné šaty s volánikmi, krásne, štrikované kardigany, drzé pásikové tričká, či kúsky so skvelou potlačou. Určite si aj ty nájdeš ten kúsok, ktorý ťa očarí a ukáže ti novú verziu seba samej. Módna značka heine má niečo naozaj pre každého a presvedčiť sa o tom môžeš teraz aj na ABOUT YOU.