Prejsť na hlavný obsah
Všetky produkty od ELLESSE227

ELLESSE – veľkolepý návrat módneho fenoménu

Ikonická značka ELLESSE neunikne pozornosti žiadneho fanúšika športu a aktívneho životného štýlu. Ak ju nepoznáš, na ABOUT YOU sa môžeš zoznámiť s jej nezameniteľným štýlom. Jej počiatky siahajú do talianskeho mesta Perugia, kde ju v roku 1959 založil krajčír Leonardo Servadio. Bol vášnivým lyžiarom, no vtedajšia ponuka lyžiarskeho oblečenia nespĺňala jeho predstavy. Založil preto značku ELLESSE, ktorej názov je tvorený jeho vlastnými iniciálkami, „L“ a „S“. Značka si postupne dláždila cestu k úspechu, ktorý vyvrcholil v 70. a 80. rokoch, keď na trh uviedla revolučnú novinku – lyžiarske nohavice s polstrovanými kolenami a rozšírenou dolnou časťou. Po tom, ako začala sponzorovať tenistov sa objavilo aj jej slávne logo, ktoré tvoria z polovice tenisová loptička a z polovice špičky lyží. Vďaka úspešným spoluprácam so športovcami sa niekoľko rokov udržiavala na výslní športovej módy a dodnes patrí medzi najúspešnejšie športové značky v histórii.

ELLESSE eshop ti prináša športové oblečenie v prémiovej kvalite

Oblečenie ELLESSE v prvom rade spĺňa svoj funkčný účel, ale presvedčí aj módnym dizajnom. Okrem toho, kto by nechcel nosiť značku, ktorá kedysi dominovala tenisovým kurtom a olympijským podujatiam? Nezáleží na tom, či hľadáš konkrétnu vec alebo si chceš vytvoriť úplne nový štýl. ELLESSE eshop ti ponúka rozmanitý výber, v ktorom nájdeš trendy kúsky na oživenie každého športového outfitu. Pohodlné a mäkké mikiny s kapucňou v pestrých farbách, obtiahnuté legíny na cvičenie, retro šušťáky, tričká s krátkym aj dlhým rukávom. Jednoducho extrémne pohodlné a funkčné oblečenie, vďaka ktorému si môžeš vytvoriť skvelý outfit. To všetko a oveľa viac nájdeš v pestrej kolekcii na ABOUT YOU. Značka má v ponuke aj obuv a šiltovky, takže ak chceš, do značky ELLESSE sa môžeš obliecť doslova od hlavy po päty. Ak sa ti páči jej hravý a uvoľnený štýl, nečakaj už ani minútu a vyber si kúsok, ktorý sa stane stálicou v tvojom športovom šatníku.

ELLESSE – značka, ktorá sa neberie príliš vážne

Značka ELLESSE je pre tých, ktorí trendy udávajú, nie nasledujú. Pre tých, ktorí žijú tu a teraz. Aj keď jej hlavnými piliermi sú kvalita, funkčnosť a štýl, značka nestráca na pestrosti a uvoľnenosti, ktorými sa vyznačuje, odkedy uzrela svetlo módneho sveta. A vďaka úspešnému kombinovaniu moderných trendov s nadčasovým dizajnom teraz hlási veľký comeback. Dnešná identita značky ELLESSE je charakteristická modernou interpretáciou svojho tradičného štýlu a športovej histórie. Odvážne farby, najmodernejšie materiály a retro dizajn sú predpoklady úspešnej značky pre ľudí, ktorí sa neboja skúšať nové veci, no zároveň s nostalgiou pozerajú späť do minulých čias. Taká je značka ELLESSE. Presvedč sa o tom už dnes online na ABOUT YOU.