Prejsť na hlavný obsah

-20% EXTRA na VŠETKY kabáty & bundy5

ZLAVA20Aktivovať zľavový kód
Iba:00h00min00s
 Popis značky
Všetky produkty od Dorothy Perkins344

Dorothy Perkins – dámska značka známa svojimi typickými ženskými strihmi

Existujú značky, ktoré vedia osloviť obrovské množstvo ľudí vďaka svojej originalite a nápaditosti. Len málo z nich ale vie byť dlhodobo úspešnými tak, ako britská značka Dorothy Perkins. Táto značka oslovuje predovšetkým dámy, ktoré aj vo svojom dospelom veku nestrácajú svoju detskú hravosť a kreativitu. Chceš vystihnúť svoju prirodzenú ženskosť eleganciou a páčiť sa rovnako sebe ako aj okoliu? V tom prípade Dorothy Perkins je určite vhodná aj pre teba. Vo svojom nezameniteľnom štýle Dorothy Perkins vytvára skvelé kúsky oblečenia, ktorým žiadna dáma neodolá. Pokiaľ v práci máš zachovávať určitý dress code, táto značka ti rozhodne zaručí, že hoci budeš nahodená v elegantnom alebo uhladenom štýle, budeš sa cítiť vždy pohodlne a žensky. Široký sortiment oblečenia tohto druhu si vieš vybrať priamo na ABOUT YOU. Nečakaj na vhodnejšiu príležitosť a zaisti si tento nezameniteľný štýl už dnes.

Dorothy Perkins – značka, ktorá vždy vedela čo je v móde

Dorothy Perkins je už historicky známa značka, ktorá ponúka svoju módu už od roku 1919. Siaha až do obdobia, kedy sa v Anglicku nosili dlhé sukne s korzetom. O desať rokov neskôr ako značka vznikla, sa rozšírila vďaka svojej kvalite do ďalších dvanástich obchodov. Pod názvom Dorothy Perkins funguje už od roku 1939. Názov je inšpirovaný od jedného druhu ruže. Značka sa počas svojej histórie prispôsobovala požiadavkám módy, ktorá v tej dobe letela. Či už to boli minisukne v 60. rokoch alebo zvonové nohavice v 70. rokoch. Vždy si vedela hravo poradiť s každou dobou a módou. Dámska značka Dorothy Perkins je veľmi úspešná aj za hranicami Británie a darí sa jej aj v Španielsku, Turecku alebo Ázijskom Singapure. Určite neváhaj a prehliadni si široký sortiment tejto značky na ABOUT YOU.

Dorothy Perkins eshop - na prvý pohľad uchváti hravosťou

Dámske kolekcie tejto značky vytvárajú dojem prostej a jednoduchej elegancie. Si dáma, ktorá chce vyzerať dobre aj bez toho, aby za každú cenu zvýrazňovala svoje tajné zbrane? Dorothy Perkins je špecifická tým, že vytvára jednoduché ale rafinované strihy, ktoré očarujú svojou hravosťou. Spomedzi veľkého množstva originálnych kúskov oblečenia vieš nájsť aj zvieracie alebo kvetinové motívy. Šaty a sukne sú šité do polovice stehien alebo pod kolená a tričká a košele sú takmer bez výstrihu. Dorothy Perkins online ponúka tričká, košele, sukne, šaty a ďalší sortiment, ktorý rozhodne budeš vedieť použiť a obohatiť tak nim svoj šatník. Nájdi sa vo svete elegancie a priamo na ABOUT YOU cez Dorothy Perkins eshop si vyber to, čo ti pristane.