Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od COMMA416

COMMA – outfity vhodné na každú príležitosť

Ak niekedy vo výklade zazrieš kombinácie, ktoré by ti prišli vhodné do voza aj do koča a ktoré disponujú určitým „je ne sais quoi“, jedná sa určite o značku COMMA. Ich ponuka je naozaj jedinečná a výsostne poskladaná z jednotlivých kúskov ako aj kombinácii, ktoré akoby čarovným prútikom zmenili klasiku na novinky so štýlom overeným minulosťou. Nie je sa teda čo čudovať, že jej fanúšičkami sú najmä ženy, ktoré sú známe svojim zmyslom pre módu. Ak teda aj ty máš štýl, v ktorom sa snúbi kvalita, skvele padnúce strihy a extravagantné detaily, zo širokého sortimentu COMMA eshopu na ABOUT YOU si určite niečo vyberieš.

COMMA online – medzinárodne veľkomestská značka s fanúšikmi po celom svete

Paríž, Londýn, New York. To je len niekoľko z miest, ktoré denne inšpirujú dizajnérov značky COMMA v ich dennodennom úsilí tvoriť módne kúsky a kolekcie, ktoré štýlovo podtrhnú každý tvoj deň. Nie je dôležité, či sa jedná o pracovné stretnutie, kávu s kamoškou, či večerné rande, COMMA reprezentuje oblečenie a ženu, ktorá sa vždy rada cíti nádherne a žensky. Navyše, COMMA vytvára minimálne dvanásť kolekcií ročne, a tak si môžeš byť istá, že možnosti osvieženia tvojho šatníka bude neprestajne viac než dosť. COMMA je značka, ktorá je charakteristická sofistikovanými tvarmi a materiálmi vytvárajúcimi nádhernú siluetu a vďaka širokej ponuke farieb a potlačí ulahodia každej chuti. Ak si navyše fanúšička nádherných detailov a prepracovaných aplikácii, také kúsky určite nájdeš na ABOUT YOU.

COMMA – oblečenie pre elegantnú svetobežkyňu

COMMA je nemecká značka, ktorá sa počas posledných rokov stala synonymom pre štýl, sebadôveru a kvalitu. Je pre ňu typických hneď niekoľko vlastností, ktoré sú veľmi atraktívne pre dnešné ženy, a to bez rozdielu veku. Ich obečenie je nádherne moderné a s radosťou si do portfólia priberajú najnovšie trendy a šikovne ich prispôsobujú svojmu štýlu. Vďaka tomu táto značka tvorí prekrásne kontrastné outfity vhodné na pracovné stretnutia, denné nosenie, či špeciálne udalosti. Čo majú všetky outfity spoločné je, že každá jedna kombinácia bude moderne a jedinečne interpretovaná. Táto značka teda naozaj stojí za pozornosť a hlavne jej módne línie - Casual Identity by COMMA, ktorá je plná kreatívnych kombinácií, a Designers´ Choice by COMMA, ktorá sa vrhla na exkluzívne módne kúsky. Prehliadni si ponuku tejto značky na ABOUT YOU a priprav sa na čokoľvek. Vždy štýlovo!