Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Colmar32

Colmar – taliansky športový štýl s tradíciou

Každá dobrá značka je založená na jedinečnom príbehu. Tak je to aj v prípade Colmar, talianskej značky športového oblečenia. Pôvodne výrobcovia klobúkov a gamaší, Colmar oslávili koniec druhej svetovej vojny po svojom – nadšene vyrábajúc oblečenie na konečne obnovené športové podujatia, špecializujúc sa na lyžovanie. Odvtedy ich ponuka len rástla a dnes ponúkajú športové oblečenie pre mužov, ženy aj deti, a dokonca sa v ich sortimente nachádzajú aj špeciálne kolekcie na lyžovanie a golf. Samozrejme, žiadna šikovná značka nepremešká príležitosť existovať v čo najviac sférach životov svojich zákazníkov, a tak aj Colmar vytvoril svoju mestskú kolekciu, v ktorej sa skvele spája športový štýl s mestskou eleganciou, ako je to vidno aj v ponuke na ABOUT YOU.

Colmar a tie roky 90te

Colmar sa vždy vedel skvele chytiť momentálneho diania vo svete. Napríklad v 1985 navrhli kolekciu oblečenia s názvom Spacerace a potom plynule pokračovali do línie Technologic, ktorá sa stala ternom celých 90tych rokov. Nie je teda prekvapujúce, že sa z tohto úspechu rozhodli vyťažiť a dostať sa aj do ďalších sfér života svojich zákazníkov – menovite ich voľného času. Tak sa zrodila línia Ten Yards – Colmar sa vrhol do navrhovania a výroby plaviek, tričiek, a vlastne akéhokoľvek oblečenia, ktoré by si každý mal vedieť predstaviť na dovolenke. V posledných rokoch sa Colmar viacmenej vrátil k svojim začiatkom – k zimným športom. Aj preto je niekoľko ich modelov inšpirovaných ich historickými archívmi, na ktorých počesť majú ich bundy originálne červeno-biele logo. Výhoda tejto značky je, že ponúka široký a funkčný sortiment, kde si aj ty prídeš na svoje. Colmar online eshop na ABOUT YOU má pre teba všetko, čo hľadáš a potrebuješ.

Colmar online je stelesnením talianskeho športového luxusu

Nespočetné inovácie, tá najlepšia technológia a zasvätená výroba sú jadrom toho, čo robí značku Colmar takou jedinečnou. Čo ešte robí túto značku skutočne výnimočnou? Určite sú to zmysel pre jedinečné detaily a krásne krojené siluety, vďaka čomu je oblečenie nielen funkčné, ale aj skvele vyzerá – na svahu, aj v Après-Ski bare. Bez ohľadu na to, ktorý model preferuješ a ako ho nosíš, môžeš si byť istý, že budeš na všetko pripravený a zároveň skvele oblečený v inovatívnom talianskom luxuse. Niečo na seba si v eshope tejto značky nájdu skutočne všetci. Ak sa teda aj ty chystáš na ďalšie štýlové zimné dobrodružstvo, vyber si zo širokej škály produktov Colmar na ABOUT YOU.