Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky

Coccinelle: Štýlové talianske doplnky s nádychom luxusu

Ak si práve túžiš doplniť šatník vysoko kvalitnými a nápaditými módnymi doplnkami, talianska značka Coccinelle je pre teba ideálnou voľbou. Tento brand z talianskej Parmy, vyhláseného centra kožiarskeho priemyslu, prináša na trh svoje luxusné kabelky, peňaženky, opasky a ďalšie praktické doplnky už od roku 1978. Ich dizajn je pestrý, hravý a nadčasový, dokonale zapadne do mladistvého aj zrelšieho šatníka. Nečudo, že sa zapáčil aj mnohým svetovým celebritám – paparazzovia s kabelkami Coccinelle už napríklad prichytili aj herečku Siennu Miller či topmodelky Alessandru Ambrosio a Mirandu Kerr. Chcela by s sa do tejto vyberanej spoločnosti zaradiť tiež? Ešte nikdy to nebolo jednoduchšie. ABOUT YOU ti teraz prináša bezkonkurenčnú kolekciu kabeliek a doplnkov Coccinelle online, a tak nemusíš kvôli nákupu už ani vytiahnuť päty z domu. Potrebuješ pomôcť s výberom? Čítaj ďalej!

Drobné aj veľké: Máme kabelky Coccinelle na každú príležitosť

Pri výbere kabelky môžeme postupovať podľa rôznych kritérií. Najčastejšie sa však rozhodujeme podľa veľkosti. Veľké kabelky sa nám hodia najmä na každodenné nosenie do práce či školy, keďže sa do nich pomestí všetko, čo budeme počas celého dňa potrebovať. Naopak, na spoločenské príležitosti, rande či návštevu obľúbeného klubu väčšinou preferujeme menšie kabelky. Zmestí sa do nich len niekoľko najdôležitejších drobností, ako je peňaženka, mobil či kľúče. Sú však také drobné a ľahučké, že ti nebudú prekážať ani pri dlhších prechádzkach, romantickej večeri alebo tanci. Nech už práve zháňaš ktorúkoľvek zo spomenutých veľkostí, Coccinelle má v ponuke dokonalé kabelky aj pre teba. Z menších modelov ťa určite zaujmú nápadité cross body kúsky v listovom aj zaoblenom dizajne. Z väčších variácií spomeňme aspoň všestranné aktovkové kabelky, v ktorých Coccinelle spája funkcionalistický minimalizmus so ženskou rafinovanosťou.

Coccinelle, to je aj prémiová kvalita

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere kabeliek býva vlastný vkus a aktuálne trendy. Pokiaľ ide o to druhé, Coccinelle si s prenasledovaním aktuálnych hypov veľa starostí nerobí. Načo aj? Dizajny tohto brandu sú také nadčasové a všestranné, že im čas ani vrtkavosť módnych trendov nemôžu nijako ublížiť. Napokon, s touto nadčasovosťou sa spája aj ďalšia dôležitá prednosť tejto značky – prvotriedna kvalita, na ktorú sa môžeš v prípade prémiových kabeliek Coccinelle spoľahnúť aj po niekoľkých rokoch nosenia. No a pokiaľ ide o tvoj vkus, veríme, že si kabelky tohto brandu zamiluješ úplne rovnako ako my. Pre štipku extravagancie si nenechaj ujsť dizajny so žiarivými akcentmi oranžovej, ktoré sú hitom aktuálnej sezóny. Ak si skôr za klasiku, nemôžeš šliapnuť vedľa s elegantnými kabelkami v hnedej, čiernej či maslovej farbe. Výrazné kovové pracky a remienky ich jednoduchú, ale sebavedomú krásu ešte podtrhávajú. Už si si vybrala tú svoju?