Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Chiara Ferragni100

Chiara Ferragni: Značka, ktorá nad módou nikdy nezažmúri oko

Najvýraznejšími poznávacími značkami brandu Chiara Ferragni je jeho pôvabná zakladateľka, bezbrehá kreativita jej dizajnov a nezameniteľné logo oka, ktoré dohliada na bezchybný štýl každého modelu a kolekcie. Tento mladý módny dom oslávi onedlho desaťročie od svojho založenia a rozhodne sa má čím pýšiť. K jeho úspechom patrí napríklad aj otvorenie kamenných predajní v svetových metropolách ako Miláno, Paríž, Šanghaj a Hongkong. Ty však tak ďaleko cestovať určite nemusíš. Módu značky Chiara Ferragni teraz môžeš pokojne nakupovať aj online, z pohodlia svojho domova. V ABOUT YOU je od teba vzdialená len na niekoľko kliknutí myšou.

Farby, vzory, kontrasty: Chiara Ferragni nevie, čo je nuda

Značka Chiara Ferragni je neskutočne hravá a kreatívna. Každý jeden kúsok z jej kolekcií je malé umelecké dielko oslavujúce radosť zo života pestrými farbami, neopozeranými vzormi a jedinečnými strihmi. Zabudni na nudu – tieto nonkonformné odevy pobavia už pri letmom pohľade – a môžeš si byť istá, že pohľadov v nich pritiahneš viac než dosť! Najvýraznejším dizajnovým prvkom brandu je logo oka, ktoré sa objavuje naprieč kultúrami sveta najmä ako symbol všadeprítomného boha. V tomto prípade však ide skôr o štylizovanú kresbičku oka samotnej zakladateľky brandu – svetoznámej módnej bloggerky, ktorá úspešnú značku založila v roku 2013. Každá z jej kolekcií má vlastný príbeh, dušu aj spoločné námety. Vždy ide s dobou, no nebojí sa ju občas aj predbehnúť a udať trendom vlastný tón. Nečudo, že si ju obľúbili aj mnohé celebrity. Chiara Ferragni má, napokon, skutočne hviezdny štýl, ktorý však hravo zakomponuješ aj do každodenných outfitov.

Chiara Ferragni: top móda za top ceny

Aktuálnej kolekcii značky Chiara Ferragni dominujú pastelové odtiene ružovej a tyrkysovej, ktoré sú pre tento brand typické. Svojskými kombináciami však vie táto móda stále prekvapiť. K najvýraznejším kúskom patria napríklad oversize crop topy s dokonale zosúladenou dĺžkou rukávov a drieku. Alebo háčkované šaty a sukne s ikonkami bláznivých pop artových motívov. Sú to kúsky, s ktorými to zaručene roztočíš na každej párty či festivale. S pestrými kabelkami na retiazke v cukríkových farbách už ale pokojne môžeš vyraziť aj do práce. Nezabudni k nim doladiť rovnako štýlový dámsky opasok či kozmetickú taštičku – Chiara Ferragni ponúka kompletné outfity od hlavy až k pätám vrátane doplnkov. Odviaž sa a vyskladaj si z originálnych kúskov tohto brandu svoj nový imidž. Stačí si už len vybrať a my ti tvoj nákup ešte vylepšíme bezplatným doručením aj vrátením až do 100 dní!