Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Camper: Obuv s dušou Stredomoria

Topánky značky Camper sú splneným snom jednej tradičnej obuvníckej rodiny zo stredomorského dovolenkového raja – španielskej Malorky. Dnes už ich ale môžeš stretnúť po celom svete. Ich kvalita a jedinečný prístup k dizajnu značku preslávili na všetkých kontinentoch a zdá sa, že s každou novou sezónou ďalej rastie a prekvitá. Túžiš po topánkach, ktoré by v sebe spájali nadčasovú kvalitu, trendy vzhľad a maximálne pohodlie? Sandále, našuchovačky, šľapky či klasické šnurovacie topánky značky Camper určite dokážu tvoje predstavy naplniť. Ako inak, najspoľahlivejším aj najvýhodnejším zdrojom týchto parádnych topánok s dušou Stredomoria je tvoj obľúbený internetový shop ABOUT YOU. Poď sa s nami pozrieť na ponuku tejto šik obuvi trochu bližšie.

Camper: Ultra-pohodlná obuv, ktorá ťa rozmazná

Keď Lorenzo Fluxà zakladal v roku 1975 svoju rodinnú firmu, asi by len ťažko veril, akým pojmom sa v priebehu nasledujúcich desaťročí Camper stane. Dnes sa značka predáva vo vyše 40 krajinách sveta a každý rok svojho šťastného majiteľa nájdu až 4 milióny párov týchto topánok. V čom ich úspech vlastne tkvie? Odpoveď asi treba hľadať v dokonalom pochopení potrieb a požiadaviek ich nositeľov. Camper už od počiatku dáva na prvé miesto maximálny komfort, spoľahlivosť a odolnosť, ale aj hravý a nonšalantný dizajn, ktorý inšpiruje k zaujímavým kombináciám. Zvršky týchto topánok sú z mäkulinkej kože, ktorá sa krásne prispôsobí nohe. Ich dômyselné ergonomické tvarovanie mnohí prirovnávajú k najkvalitnejšej ortopedickej obuvi. Toto sú topánky, v ktorých sa budeš skvelo cítiť aj po celodennom chodení, preto si ich mnohí radi nosia aj na dovolenky či objavné potulky po mestách. Keď si raz na ich prémiový komfort zvykneš, už sa len tak s hocijakou obuvou neuspokojíš.

Máme Camper topánky do každého počasia

Camper topánky sa pôvodne inšpirovali najmä tradičnou malorskou obuvou z plátna a kože, akú nosili miestni pastieri. Bola teda určená predovšetkým do stredomorského podnebia, v ktorom sú celoročne príjemné teploty a sneh je pojmom neznámym. Ako však značka Camper prenikala stále na nové a vzdialenejšie trhy, začali sa aj jej dizajny orientovať na rôznorodejšie potreby zákazníkov. Dnes už v sortimente tohto brandu okrem sandálov a tenkých nazúvačiek môžeš nájsť aj celokožené prechodné modely, športové tenisky či sofistikované biznis topánky, takže si vyberie naozaj každý. V ABOUT YOU máme skladom Camper topánky dámske, pánske, ba aj detské – obujeme do tejto skvelej značky teda celú tvoju rodinku. A aby ste z nákupu mali ešte viac radosti, dostanete k nemu od nás aj bezplatné doručenie a možnosť vrátiť tovar až do 100 dní od nákupu. Ktoré to teda budú?