Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od ASICS230

ASICS zaručene podporí tvoje športové aktivity

Aj ty si toho názoru, že v zdravom tele je aj zdravý duch? Obľubuješ šport, pretože ti záleží na tvojom zdraví? ASICS predstavuje značku, ktorej skratka je odvodená od latinskej frázy: "anima sana in corpore sano", čo v slovenčine doslova znamená: "v zdravom tele, zdravý duch". ASICS je japonská značka vyrábajúca obuv, športové oblečenie a športové potreby. Jej široký sortiment obsahuje pánsku a dámsku športovú módu. Tenisky od tejto značky sú na trhu so športovou obuvou veľmi rozšírené nie len pre svoju kvalitu, ale aj cenu. Či už si skúsená bežkyňa, alebo si len tak z času na čas ideš zabehať, značka ASICS je medzi bežcami veľmi populárna. Presvedč sa o kvalite tejto obuvi, a vyber si niečo aj ty na ABOUT YOU.

ASICS eshop ponúka značku, ktorá svojou kvalitou vie zdolať aj konkurenciu

História značky ASICS siaha až do roku 1949. Spoločnosť Onitsuka Co Ltd. začala svoju púť, keď Kihachiro Onitsuka začal vyrábať basketbalové topánky v Japonsku a rozhodol sa, že založí svoju spoločnosť. Značka sa postupne stala veľmi preferovanou aj medzi olympionikmi a v 50., 60., a 70. rokoch sa rozšírila medzi športovcami po celom svete. Je známa svojimi výraznými skríženými pruhmi, ktorými sa preslávila prvýkrát v Mexiku. V roku 1977 sa spoločnosť Onitsuka Tiger zlúčila s GTO a JELENK a vznikla ASICS Corporation. Niektoré modely obuvi sa doteraz medzinárodne predávajú pod Onitsuka Tiger. Spoločnosť dlho spolupracovala aj so značkou Nike, no po dlhoročnej spolupráci sa tieto dve spoločnosti stretli na súde. Každopádne, ASICS aj v súčasnosti patrí medzi špičkovú bežeckú obuv. Pokiaľ toto je tvoj štýl a hľadáš kvalitu za rozumnú cenu, tak ASICS eshop je to správne miesto pre teba.

ASICS neustále vyvíja a zvyšuje kvalitu svojich produktov

Keďže na trhu so športovou obuvou existuje už vysoká konkurencia, ASICS neustále vyvíja a zlepšuje kvalitu svojich produktov. Či už hľadáš dámsku alebo pánsku športovú obuv, doplnky alebo športové oblečenie, ASICS online eshop ti rozhodne umožní vybrať si to, v čom sa budeš môcť pohodlne pohybovať. Máš pocit, že v tvojom šatníku ešte stále chýba niečo pohodlné, kvalitné a zároveň štýlové? Hľadáš vhodnú obuv na behanie? Alebo potrebuješ niečo zo športového oblečenia? Na ABOUT YOU si určite prídeš na svoje, či už športuješ závodne alebo len pre zlepšenie kondície. ASICS eshop ti umožní vybrať si zo širokého sortimentu športového oblečenia a obuvi tak, že sa už viacej nebudeš musieť starať o to, čo si obliecť na športovanie.