Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od ALPHA INDUSTRIES91

ALPHA INDUSTRIES: Vojenský štýl, ktorý si zamilujú aj pacifisti

Na trhu je mnoho značiek, ktoré sa pokúšajú o maximálnu všestrannosť a univerzálnosť. Americký módny brand Alpha Industries má ale zacielené úplne presne – táto značka stavia na niekdajšej tradícii výrobcu vojenských uniforiem pre americké letectvo, o fanúšikov pritom ale nemá núdzu ani medzi pacifistami. Podľahnúť jej svojskému military šarmu je, napokon, celkom jednoduché. Nemusíš byť nato ani žiaden fanúšik vojenských záležitostí – stačí, ak máš dobrý vkus a cit pre trendy. V ABOUT YOU teraz nájdeš tie najkrajšie outfity ALPHA INDUSTRIES online, pekne na jednom mieste. Nepochybujeme o tom, že si medzi nimi hravo vyberieš aj svojho favorita.

ALPHA INDUSTRIES: Móda s dušou rebela

Na módnych kúskoch z dielne ALPHA INDUSTRIES je čosi skutočne výnimočné. Dalo by sa to nazvať akýmsi svojským rebelským čarom, vďaka ktorému v ich ikonických bomber bundách či mikinách vyzerá odrazu každý celkom sebavedomo a neporaziteľne. Bez ohľadu na to, či sa do outfitov tejto značky oblečie dvojmetrový kulturista alebo éterická blondínka, ich aura sa okamžite zmení a oni sa stanú neprehliadnuteľnými. Ten úchvatný pocit však nevyžaruje len navonok, ale aj dovnútra. Len si to skús a uvidíš, že to naozaj funguje! ALPHA INDUSTRIES je legendou najmä vo svojom najtradičnejšom prevedení – v podobe vojenskej bombery s výraznými logami a nášivkami a s jemne sa lesknúcou texíliou v odtieňoch kaki či zelenej. U nás však pre teba máme pripravených aj niekoľko netradičných kúskov, ktoré sú neodškriepiteľným dôkazom, že tento brand dokáže aj prekvapiť.

ALPHA INDUSTRIES myslí na pánov aj dámy

Zdá sa ti táto móda na prvý pohľad čisto mužskou záležitosťou? Naša ponuka outfitov z dielne ALPHA INDUSTRIES však myslí rovným dielom na pánov aj dámy. Ide predovšetkým o štýlové bundy do pása, ktoré sú vhodné na prechodné ročné obdobia aj miernejšiu zimu. Prichádzajú najmä v klasických military odtieňoch, ale objavíš medzi nimi aj pár výnimiek – napríklad neprehliadnuteľnú červenú bomberu, ktorá čaká na tých najväčších módnych znalcov a znalkyne. Pri bundách ešte chvíľku ostaňme, pretože ALPHA INDUSTRIES je v tejto sfére ako doma. Prichádzajú napríklad aj v nostalgickom koženom prevedení s kožušinkou na golieri. Takéto bundy nosili pred mnohými desaťročiami odvážni leteckí priekopníci. Hľadáš niečo do najtuhšej zimy? Spoľahni sa na parky s predĺženým strihom, ktoré dokonale zahrejú celý tvoj trup. S kapucňou, nášivkami a výraznými zipsami sú rovnako trendy ako ich kratšie sesternice. Objav jedinečnosť značky ALPHA INDUSTRIES aj vďaka jej krásnym tričkám s charakteristickým logom či podobne ladeným mikinám. Obzvlášť efektne pôsobia v nadčasovom čierno-zlatom prevedení, no nemenej zaujme aj svieža mentolová verzia. Vyber si z nich ešte dnes a získaj navyše aj naše bezplatné doručenie a garanciu vrátenia peňazí až do 100 dní od nákupu.

Od tejto značky by sa ti ďalej mohlo páčiť: