Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Obuv604

adidas Originals topánky sú stale viac trendy

Tri prúžky, ako logo, to môžu byť len adidas topánky. adidas je jedným z popredných predajcov topánok na svete a pozná ho skoro každý. Stále meniaca sa a stále svieža klasika prinesie do tvojho života, kamkoľvek pôjdeš, pohodlie a kvalitu. Výroba obuvi a oblečenia sa od začiatku delila do dvoch odlišných kategórií. Prvá je určená pre vrcholových športovcov a je zameraná na výkon. Druhá, je adidas Originals - oblasť, ktorá zahŕňa bohatú históriu značky a jej nadčasové návrhy. Adidas uchopila myšlienku zmeny a prijala ju za svoju. Športová každodenná obuv ako súčasť nového kultúrneho rozvoja je to, čo topánky adidas prinášajú spotrebiteľom a ešte omnoho viac. Okrem adidas obuvi, svoje pôsobenie rozšírila i na tričká, mikiny, nohavice a ostatné doplnky každodenného streetwear oblečenia.

adidas topánky si zachovávajú svoj štýl

Značka pôvodne začínala s obuvou pre vrcholových športovcov. Prvé tréningové adidas topánky vytvoril ich tvorca „Adi” Dassler a pre bežcov sa stali kultovou obuvou. Ako v minulosti, tak i teraz sa riadia princípom poskytnutia najvyššej kvality a trvácnosti pre ich nositeľa. V dnešnej dobe však adidas predefinováva svoj štýl, zachováva si svoje silné historické korene a prenáša vášeň, ktorú vložil do svojich prvých bežeckých adidas topánok „Adi” Dassler i k nám, bežným konzumentom. adidas už nie sú topánky len pre vrcholových športovcov. I my sa môžeme cítiť ako vrcholoví športovci, keď si ich obujeme. Štýl topánok adidas ti dodá šmrnc.

Nadčasový dizajn pre všetkých – to sú adidas topánky

Firma adidas sa zameriava na vytváranie moderného a trendy streetwear vzhľadu inšpirovaného jeho športovým dedičstvom a klasickými nadčasovými dizajnmi. Je to obuv, ktorá nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Prináša pohodlie a trvácnosť, ako i elegantný výzor. Obuv adidas je dostupná v rôznych dizajnoch a farbách a je len na tebe, ktorú z nich si vyberieš. Tri prúžky „Trefoil” bude mať každá jedna, či už si zvolíš nízke, kotníkové, kožené alebo ľanové topánky. „Trefoil“, ktorý symbolizuje výkon, je logom značky adidas od jeho založenia - značky, ktorú v dnešnej dobe poznáme pre svoj životný štýl, pre jeho obuv a oblečenie, ktoré je zamerané na streetwear a ktorú môžeš mať i ty na svojich nohách. Preto, topánky adidas Originals sú tá správna voľba pre teba.