Skip to main content

Až do -80% EXTRA na VŠETKO!5

Iba:00h00min00s

Zimné šaty

Zimné šaty: Ukáž svoj ženský šarm aj uprostred mrazov

Šaty sa nám obvykle spájajú najmä s najteplejšími mesiacmi roka. Neexistuje však žiadny dôvod, prečo by si si ich nemohla slobodne dopriať hoci aj uprostred januára. Dnes pre teba z našej ponuky vyberáme tie najkrajšie a najzaujímavejšie zimné šaty, ktoré sú ako stvorené práve na mrazivé a zasnežené dni. Priprav si štýlové pančušky a obľúbené čižmy – naše šaty na zimu ťa zaručene inšpirujú k dramatickej inovácii tvojho šatníka.

Hrejivé aj sexy: Zimné šaty nás učia, že menej je niekedy viac

Sexepíl sa zďaleka neukrýva len v odhalenej pokožke a hlbokých výstrihoch. Práve zimné šaty, ktoré dnes máme v hľadáčiku, nás učia, že menej je niekedy viac – čím menej zo seba odhalíš, tým viac zvedavosti vo svojom okolí vyvoláš, no a to predsa nikdy nie je na škodu, však? Skôr, než sa vrhneš na rolákové maxišaty a zahalíš sa do nich od hlavy až k pätám však skús porozmýšľať, ako plánuješ svoj nový módny úlovok nosiť. Potrebuješ niečo nápadité na vianočný firemný večierok? Tak to siahni po dlhších koktejlkách v swingovom štýle, ktoré z teba zaručene urobia najlepšie oblečenú dámu večera. V ponuke ich má napríklad obľúbená značka Tom Tailor. Hľadáš skôr niečo univerzálne, čo by si mohla pokojne vynosiť aj do práce či na prednášky? Ideálne pre teba budú napríklad flanelové šaty na zimu, v ktorých nielen zažiariš, ale zároveň v nich tiež spoľahlivo nezamrzneš, ak ti náhodou ráno ujde autobus. Do pozornosti ti ich dávame najmä v krásnych prevedeniach od S.Oliver, Object či InWear.

Čo k nim? Šaty na zimu sa kombinujú jedna radosť

Pokiaľ si si svoje šaty na zimu už úspešne vybrala, je čas zamyslieť sa nad správnymi kombináciami, v ktorých dokonale vyniknú. Spoľahlivou cestou klasickej elegancie je skombinovať zimné šaty s dlhším kabátom a sofistikovanými čižmami na opätku či rovnej podrážke. Zimné kabelky môžu byť väčšie a výraznejšie, doplnky by, naopak, mali byť skôr minimalistické. Ak sa nebojíš trochu experimentovať a počasie ti praje, skús zimné šaty skombinovať aj s teniskami – obzvlášť tenisky na platforme sú na to ako stvorené. Tvoju guráž a cit pre módne trendy okolie iste ocení mnohými zvedavými pohľadmi. Si rebelka? Tak to musíš zimné šaty skombinovať s vysokými šnurovačkami vo vojenskom štýle a poriadnou motorkárskou bundou z nablýskanej kože. Takýto outfit doplň nápaditými vzorovanými pančuškami a k dokonalosti ti už nič chýbať nebude. Objav svoje nové zimné šaty v ponuke ABOUT YOU ešte dnes a získaj ich aj s bezplatným doručením a vrátením tovaru až do 100 dní.